באזזנט

קרדיט תמונה: טוויטר ינון מגל

לא שותק

יאיר נתניהו לינון מגל: "מה יש לך מאמא שלי?"

יאיר נתניהו משיב אש לעיתונאי ינון מגל שתקף אותו אמש לאחר שהשווה את מפלגת ימינה למפגינים בכיכר רבין נגד הריבונות: "מילא אני בטוויטר כל היום. מה יש לך מאמא שלי?"

ינון מגל ויאיר נתניהו שוב מתקוטטים ברשת, לאחר שיאיר נתניהו השווה את בנט ושקד (שננטשו באופוזיציה), למפגיני השמאל והערבים נגד הריבונות בכיכר רבין בתל אביב.

בציוץ שהופנה לעיתונאים מגל וירקלין כותב נתנאל גלסנר: "אוהב אתכם מאוד. ארבע שנים קוראים לכם שופרות, מדברים על חוסר יכולת לבקר את נתניהו, ותמיד הגבתם כאילו אתם מדברים מגורנינו. לפתע פתאום אתם מטיחים בנו בדיוק את מה שהשמאל הטיח בכם. אני לא מאמין לכם, אתם מערבבים אותנו ומשהו אחר עומד מאחורי זה", כתב גלסנר למגל שהגיב: "לא הטחתי בך כלום. הטחתי באנשים עיוורים שבגלל שביקרתי את שרה ויאיר קראו לי שמאלני. נשמע לך סביר?"

עמית סגל על יאיר נתניהו: "ההתחרפנות קווים לדמותה"

יאיר נתניהו התערב בשיחה ושאל את מגל: "על מה ביקרת את יאיר ושרה בדיוק? מילא אני בטוויטר כל היום. מה יש לך מאמא שלי?"

ינון מגל: "אתה באמת רוצה לפתוח את זה?"

יאיר נתניהו: "כן אשמח לשמוע. אתה בכלל לא מכיר את אמא שלי ולא פגשת אותה מעולם עד כמה שידוע לי (וגם לא בן כזבית שמרעיל אותך עליה, אובססיבי עליה 30 שנה, אך מעולם לא פגש אותה). אני מעולם לא כתבתי עליך מילה רעה (בניגוד אליך) . באמת לא מבין מה אתה רוצה ממני."

ינון מגל לא הגיב.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 6 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 6 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.