סערת הקטינות

פייסבוק ינון מגל

ינון מגל: "מישהו מכם יבקש סליחה? רשעים ארורים"

העיתונאי ינון מגל יוצא במתקפה חריפה נגד הנערות קטינות ששיקרו לכאורה בהיכרות הראשונית עם שחקני מכבי תל אביב: "עכשיו כשמתברר שלא רק שזה היה בהסכמה, אלא שמדובר בשתי נערות שקרניות שהפילו אותם כדי לעשות איתם סקס ולספר לחברות, מישהו מכם יבקש סליחה?"
באזזנט > >
11:55 | 16.06.20

סערת מכבי תל אביב: לאחר ששחקני מכבי תל אביב הציגו הוכחות לחוקרי המשטרה, כי הנערות שיקרו לכאורה בהיכרות הראשונית עם השחקנים כשנשאלו באשר לגילן האמיתי, העיתונאי ינון מגל יוצא למתקפה נגד הנערות והעיתונאים שחשפו את הפרשה שקיימו לכאורה יחסים עם נערות קטינות שהכירו ברשתות החברתיות

בציוץ שפרסם מגל הוא תוקף ומאשים: "שלום לכל מוצצי הדם, הצדקנים, הטהרנים, המוסריים, הערכיים שרצחו את הכדורגלנים. עכשיו כשמתברר שלא רק שזה היה בהסכמה, אלא שמדובר בשתי נערות שקרניות שהפילו אותם כדי לעשות איתם סקס ולספר לחברות, מישהו מכם יבקש סליחה? הן תשלמנה את המחיר? אתם תחשבו בפעם הבאה לפני שפיכת הדם? רשעים ארורים"

בציוץ נוסף שפרסם מגל ועורר סערה הוא כותב: "שתי נערות בנות 15 מקיימות יחסי מין *בהסכמה* עם שני כדורגלים. זה נודע למישהו *אחר* והתקשורת מפוצצת את הסיפור. הנערות עוברות שיימיג מטורף וכנראה שריטה לכל החיים. הכדורגלנים עוברים שיימינג מטרף כולל סכנה לשלום בית. משהו פה דפוק. אנשים תתעסקו בחיי המין של עצמכם, לא של אחרים. מאחל לכם שהם יהיו מספיק מעניינים"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

דקר ונעצר

תיעוד וידאו

מצטרפים לחמאס

סאטירה או הסתה?

26,257 נדבקים

מכחיש קורונה

מקצצים מימין?

ממשלה קרועה

קרב ברשת

קואליציה קרועה

סערה ברשת

נתניהו מאשים

ממשלה קרועה

מלחמה בטרור