באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק ינון מגל

סערת הקטינות

ינון מגל: "מישהו מכם יבקש סליחה? רשעים ארורים"

העיתונאי ינון מגל יוצא במתקפה חריפה נגד הנערות קטינות ששיקרו לכאורה בהיכרות הראשונית עם שחקני מכבי תל אביב: "עכשיו כשמתברר שלא רק שזה היה בהסכמה, אלא שמדובר בשתי נערות שקרניות שהפילו אותם כדי לעשות איתם סקס ולספר לחברות, מישהו מכם יבקש סליחה?"

סערת מכבי תל אביב: לאחר ששחקני מכבי תל אביב הציגו הוכחות לחוקרי המשטרה, כי הנערות שיקרו לכאורה בהיכרות הראשונית עם השחקנים כשנשאלו באשר לגילן האמיתי, העיתונאי ינון מגל יוצא למתקפה נגד הנערות והעיתונאים שחשפו את הפרשה שקיימו לכאורה יחסים עם נערות קטינות שהכירו ברשתות החברתיות

בציוץ שפרסם מגל הוא תוקף ומאשים: "שלום לכל מוצצי הדם, הצדקנים, הטהרנים, המוסריים, הערכיים שרצחו את הכדורגלנים. עכשיו כשמתברר שלא רק שזה היה בהסכמה, אלא שמדובר בשתי נערות שקרניות שהפילו אותם כדי לעשות איתם סקס ולספר לחברות, מישהו מכם יבקש סליחה? הן תשלמנה את המחיר? אתם תחשבו בפעם הבאה לפני שפיכת הדם? רשעים ארורים"

בציוץ נוסף שפרסם מגל ועורר סערה הוא כותב: "שתי נערות בנות 15 מקיימות יחסי מין *בהסכמה* עם שני כדורגלים. זה נודע למישהו *אחר* והתקשורת מפוצצת את הסיפור. הנערות עוברות שיימיג מטורף וכנראה שריטה לכל החיים. הכדורגלנים עוברים שיימינג מטרף כולל סכנה לשלום בית. משהו פה דפוק. אנשים תתעסקו בחיי המין של עצמכם, לא של אחרים. מאחל לכם שהם יהיו מספיק מעניינים"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.