באזזנט

קרדיט תמונה: ארכיון ערוץ הכנסת

קיצוצי קורונה

קיצוצים: ברק רביד ודני רופ פוטרו מחדשות 13

לא רק עקיבא נוביק וטלי מורנו, העיתונאים ברק רביד, סמדר פלד, איתי ורד, עמית אהרונסון, אלי ראכלין והחזאי דני רופ פוטרו מעבודתם ברשת 13. יאיר נתניהו בתגובה: "הפרשן היוצא"

קיצוצים ופיטורים: נמשכים הפיטורים בערוץ הטלוויזיה רשת 13 בעקבות משבר כלכלי אליו נקלע הערוץ וצניחה בתקציבי הפרסום. הבוקר הודיעו מחברת החדשות כי נאלצו לפטר את העיתונאים ברק רביד איתי ורד, סמדר פלד, עמית אהרונסון, אלי ראכלין והחזאי דני רופ הפופולרי.

כזכור לפני כשבוע פוטרו העיתונאים עקיבא נוביק והמגישה טלי מורנו בעקבות המשבר הכלכלי בערוץ 13.

העיתונאית שרון שפורר תקפה את ברק רביד: "ליבי על מפוטרי ערוץ 13 כולל על ברק רביד. אך לעולם לא אשכח את הרגע הזה שבו באסיפת עובדי הארץ לפני כמה שנים במקום לתמוך בקולגות שלו הוא היה עסוק בבזחיחות האופיינית לו בלהגן על ההנהלה והמו"ל – כל זאת כשהת**ת שלו לא היה בסכנה בעוד מעל כולנו ריחפה חרב מעל הראש". אביעד גליקמן הגיב לה: "ציוץ מכוער".

יאיר נתניהו חגג את פיטוריו של ברק רביד וכתב: "הפרשן המדיני היוצא של ערוץ 13", צייץ יאיר כנקמה על הביטוי 'ראש הממשלה היוצא" שאמר ברק רביד על אביו לפני הבחירות.

עוד כתב יאיר נתניהו: "כאשר מפטרים את אראל סגל הם חוגגים, כאשר מנסים לסגור את ישראל היום וערוץ 20 הם צוהלים. הם יורקים לנו בפנים, אנחנו מנגבים ואומרים תודה. יש לחלק מהמחנה שלנו תודעה של עבדים, ולכן השמאל שולט ורודה בנו למרות שהם מיעוט. ברוך ה הדור הצעיר בימין כבר לא סובל מרגשי נחיתות."

https://twitter.com/Roy_Iddan/status/1279737053199114246?s=20

העיתונאי אביעד גליקמן צייץ: "יום עצוב מאוד מאוד בחדשות 13. נאלצים להיפרד מהרבה חברים טובים ויקרים"

העיתונאי ירון אברהם צייץ בעזם על השמחה לאיד ברשתות החברתיות: "כל השמחים לאידו של אדם מפוטר, כמה דוחים אתם יכולים להיות? כמה רוע לב? לא מצליח להבין את המנגנון שגורם לקהות החושים הזאת. איכס"

גולש נוסף צייץ בשמחה לאיד: "נזכיר לכולם שככה ברק רביד הציג את עצמו לעולם ככתב מדיני של ערוץ חדשות ישראלי. כשמאחוריו בני הזוג נתניהו, כמסיכות מעוותות ונגחכות! זה רק מתאר את השנאה והאובססיה התהומית שלו. ואת הבושה הזה עם הסגנון האלים, הנאלח והירוד מעסיק גוף תקשורת שמתיימר "לכבד את עצמו" ומבקש כעת כסף מהמדינה."

מחדשות 13 נמסר: ״בימים אלו אנו נמצאים בעיצומו של תהליך התייעלות לא פשוט, ארגונית ופרסונלית. אנו נאלצים להיפרד מאנשי מקצוע מעולים. מן הראוי, ומפאת צנעת הפרט, שנמשיך לנהל את התהליך בתוך הארגון, ולא מחוצה לו״

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.