הביצה סוערת

ישראל אוגלבו נחשף: "צמאים לדם ערבי!!"

כוכב תוכנית 'הישרדות' ישראל אוגלבו מעורר סערה בעקבות פוסטים שפרסם בעבר נגד ערבים ומחבלים. ניר אבישי כהן: "תתבייש לך אתה לא ראוי להיות לוחם, גזען מגעיל שלא ראוי ללבוש כומתה". צפו בפוסטים שלא נמחקו
קרדיט: פייסבוק ישראל אוגלבו

באזזנט > >
17:51 | 14.07.20

ישראל אוגלבו, כוכב תוכנית 'הישרדות' מעורר סערה ברשתות החברתיות בעקבות פוסטים ישנים שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו נגד ערבים וחנין זועבי: "ותדע כל אם ערביה שהפקידה את גורל בניה בידיהם של הגולנצ"יקים שיעמדו כמו תמיד במשימה וישספו לכם את הגרונות כמו כבשים ברמאדן"

ותדע כל אם ערביה שהפקידה את גורל בניה בידיהם של הגולנצ"יקים שיעמדו כמו תמיד במשימה וישספו לכם את הגרונות כמו כבשים ברמאדן

Posted by Israel Ogalbo on Wednesday, 23 July 2014

מת משיעמום וגירבוץ יתר

Posted by Israel Ogalbo on Sunday, 26 October 2014

יוצא 'האח הגדול' ודובר 'שוברים שתיקה' לשעבר ניר אבישי כהן תקף בתגובה: "קו ישיר עובר בין אלו משאכילים בדואים לאלו שצמאים לדם ערבי. מדובר בשני גזענים דוחים שמסמלים את הישראלי המכוער, לצערי מדובר בשני סלבס שנערצים על ידי צעירים. גם אני הייתי לוחם בגולני, אבל בניגוד לאותו עלוב נפש התגייסתי כדי להגן על גבולות המדינה, אותה אני אוהב ולא להרוות צמא בדם של ערבים. תתבייש לך אתה לא ראוי להיות לוחם, גזען מגעיל שלא ראוי ללבוש כומתה", זעם כהן.

מישראל אוגלבו נמסר בתגובה לאתר מאקו: "הפוסטים הועלו בתקופת מבצע צוק איתן, ימים בהם לא מעט מלוחמי גולני נהרגו באכזריות. הפוסט הועלה נגד חיזבאללה וחמאס שבאותה תקופה הוציאו שיר הקורא לחיסולם של כל לוחמי גבעתי וגולני, היחידה בה שירתי ובער בי להתגייס למילואים ולהגן על מדינתי וחבריי. מאז עברו הרבה מאוד שנים והרבה מים בנהר, השתתפתי בתכנית 'האח הגדול' וכולכם זכיתם להכיר אותי ואת התהליך שעברתי, אבל מסתבר שיש כמה נשמות טובות שמנסות לפשפש בעבר ולעשות הכל בכדי לפגוע".

עוד שישי קשה בעבודהה

Posted by Israel Ogalbo on Friday, 28 November 2014

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים