באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק ישראל אוגלבו

הביצה סוערת

ישראל אוגלבו נחשף: "צמאים לדם ערבי!!"

כוכב תוכנית 'הישרדות' ישראל אוגלבו מעורר סערה בעקבות פוסטים שפרסם בעבר נגד ערבים ומחבלים. ניר אבישי כהן: "תתבייש לך אתה לא ראוי להיות לוחם, גזען מגעיל שלא ראוי ללבוש כומתה". צפו בפוסטים שלא נמחקו

ישראל אוגלבו, כוכב תוכנית 'הישרדות' מעורר סערה ברשתות החברתיות בעקבות פוסטים ישנים שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו נגד ערבים וחנין זועבי: "ותדע כל אם ערביה שהפקידה את גורל בניה בידיהם של הגולנצ"יקים שיעמדו כמו תמיד במשימה וישספו לכם את הגרונות כמו כבשים ברמאדן"

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1450287031924516&id=100008296993263

מת משיעמום וגירבוץ יתר

Posted by Israel Ogalbo on Sunday, October 26, 2014

יוצא 'האח הגדול' ודובר 'שוברים שתיקה' לשעבר ניר אבישי כהן תקף בתגובה: "קו ישיר עובר בין אלו משאכילים בדואים לאלו שצמאים לדם ערבי. מדובר בשני גזענים דוחים שמסמלים את הישראלי המכוער, לצערי מדובר בשני סלבס שנערצים על ידי צעירים. גם אני הייתי לוחם בגולני, אבל בניגוד לאותו עלוב נפש התגייסתי כדי להגן על גבולות המדינה, אותה אני אוהב ולא להרוות צמא בדם של ערבים. תתבייש לך אתה לא ראוי להיות לוחם, גזען מגעיל שלא ראוי ללבוש כומתה", זעם כהן.

מישראל אוגלבו נמסר בתגובה לאתר מאקו: "הפוסטים הועלו בתקופת מבצע צוק איתן, ימים בהם לא מעט מלוחמי גולני נהרגו באכזריות. הפוסט הועלה נגד חיזבאללה וחמאס שבאותה תקופה הוציאו שיר הקורא לחיסולם של כל לוחמי גבעתי וגולני, היחידה בה שירתי ובער בי להתגייס למילואים ולהגן על מדינתי וחבריי. מאז עברו הרבה מאוד שנים והרבה מים בנהר, השתתפתי בתכנית 'האח הגדול' וכולכם זכיתם להכיר אותי ואת התהליך שעברתי, אבל מסתבר שיש כמה נשמות טובות שמנסות לפשפש בעבר ולעשות הכל בכדי לפגוע".

עוד שישי קשה בעבודהה

Posted by Israel Ogalbo on Friday, November 28, 2014

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"פשוט התכווצתי"

לפני שעה 1

סחיטה באיומים

לפני 2 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

"פשוט התכווצתי"

לפני שעה 1

סחיטה באיומים

לפני 2 שעות

אלימות נגד נשים

לפני 23 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.