רץ באינסטגרם

דלף לרשת: מאיה ורטהיימר הקליטה את נתניהו בזום

רעיית שר התיירות אסף זמיר פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, תיעוד מוקלט מדברי ראש הממשלה נתניהו בישיבת הממשלה שהתקיימה הערב בשיחת וידאו משותפת. כך זה נראה
קרדיט: מאיה וורטהיימר אינסטגרם

באזזנט > >
0:09 | 17.07.20

הדוגמנית מאיה וורטהיימר, רעיית שר התיירות אסף זמיר, מעוררת סערה ברשת בעקבות פרסום תיעוד מוקלט מישיבת הממשלה שהתקיימה הערב בשיחת וידאו. בסרטון שהעלתה מאיה לחשבון האינסטגרם: "לידיעתכם ישיבת הממשלה מתקיימת בזום". עוד כתבה: "עכשיו אני בגדול לא רואה את אסף בכלל בכלל, והוא הגיע הביתה אבל יש זום עם ביבי…"

גולש בשם דוד הגיב לפרסום הסרטון: "בדרך כלל אני אוהב את ההומור והאנרגיות שלה, אבל פה ספיציפית היא עשתה משהו ממש מטומטם שמאוד מביך את אסף זמיר. נראה לי כדאי לה להבין שישיבות ממשלה של שר זה לא משחק לסטורי באינסטגרם"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מוקדם יותר הערב תקף שר התיירות אסף זמיר את בקשת ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין להחמיר במגבלות על האזרחים עקב העלייה החדה בנדבקים: "ההמלצות להגבלות שמביאים הערב לממשלה יסבו נזק אדיר למשק. סגירת בתי הספר של החופש הגדול והגנים היא סגר דה פקטו להורים שאמורים לצאת לעבוד."

עוד כותב זמיר: "סגירת המסעדות לחלוטין, מיותרת נוכח נתוני ההדבקה הנמוכים ובעיקר בעיקר- עוד לא חלפו שבועיים מאז שהטלנו מגבלות וידענו מראש שאת תוצאותיהן נתחיל לראות רק בשבוע הבא. זו התנהלות לא אחראית ונטולת הגיון. האמון הציבורי בהחלטות הממשלה נמוך וקבלת החלטות פזיזות ודרמטיות כאלו רק תנמיך אותו עוד יותר. אנחנו בהתפרצות. אין בזה ספק. ולא מן הנמנע שניאלץ בסוף לנקוט צעדים נוספים. אבל לא בפזיזות ולא בשליפה."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט