ניתק בזעם

סדי בן שטרית בשידור חי: "לך תזד*** אתה והמאזינים שלך!"

תמונה – צילום באזזנט
בן דודו של השר אמיר אוחנה וממובילי המחאות מול מעון ראש הממשלה בירושלים, סדי בן שטרית, התראיין הבוקר בתחנת הרדיו 'גלי ישראל' בתכניתו של המגיש אבי רצון. בשלב מסוים עלתה השיחה לטונים גבוהים במיוחד, והמשיכה בקללה נמרצת - ובניתוק. צפו

הריאיון שהתפוצץ

בן דודו של השר אמיר אוחנה וממובילי המחאות מול מעון ראש הממשלה בירושלים, סדי בן שטרית, התראיין הבוקר בתחנת הרדיו 'גלי ישראל' בתכניתו של המגיש אבי רצון. בשלב מסוים עלתה השיחה לטונים גבוהים במיוחד, והמשיכה בקללה נמרצת – ובניתוק. צפו:

להאזנה לריאיון המלא:

למעשה זו אינה הפעם הראשונה שהופעה תקשורתית של בן שטרית מסתיימת בטונים צורמים. בשבוע שעבר התארח בן דודו של שר אמיר אוחנה בתכניתו של אמנון לוי ברשת 13, יחד עם מגיש הרדיו והטלוויזיה ינון מגל. בין השניים התפתח וויכוח שהסלים עד כדי צעקות בשידור גם לאחר שאמנון לוי עבר לנושא הבא. צפו:

באדיבות רשת 13

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.