הפגנות בלפור

זיו שילון זועם: "גיא הוכמן חטף מכות רצח ממפגינים. לא ממדינת אויב, אלא מבית!"

זיו שילון מגנה בחריפות את התקיפה נגד הקומיקאי גיא הוכמן בהפגנת הדגלים השחורים מול מעון ראש הממשלה בירושלים: "גועל נפש וביזיון הם מונחים מקלים ביחס להתנהגות כזו! אם השיח שלי היה על מה הופך הפגנה ללא לגיטימית - זה בדיוק זה!" / הפוסט המלא
קרדיט: צילום באזזנט

באזזנט > >
13:48 | 19.07.20

הפעיל החברתי זיו שילון מגנה בחריפות את המתקפה שספג הקומיקאי ואושיית הרשת גיא הוכמן שתיעד בהפגנת השמאל בבלפור: "שבוע טוב! או קצת פחות...את הבחור הזה בתמונה, חלק גדול מכם מכיר .קוראים לו גיא הוכמן הוא לוחם לשעבר בחטיבת הנח״ל וחבר נפש שלי עוד מימי השירות הצבאי"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עליתי לבלפור. חכו לסוף.*המציג הינו סאטיריקן חסין קורונה שדואג לצחוק על כל מגזר בישראל.

Posted by Guy Hochman on Sunday, 19 July 2020

"הוכמן אחד היוצרים הקומיים המוכשרים בארץ, הקונספט של הסרטונים שהוא מייצר מתרכז במוקדי חיכוך כגון הפגנות ומשחקי כדורגל. האיש הזה מיצר הומור במקומות שיש בהם המון כעס – מדהים. הוכמן כבר צעד במונדיאל בתוך המון עם דגלי חיזבאללה וגם את זה עבר בשלום."

עוד כותב שילון: "אתמול הוא היה בהפגנה בבלפור, תיעד עוד אחד מהסרטונים שלו, מחוץ לבית רוה״מ. הוכמן חטף מכות רצח ממפגנים. לא ממדינת אויב, אלא מבית! בתמונה אתם רואים מפגין בועט בו לאחר שהוא נס מהמקום. גועל נפש וביזיון הם מונחים מקלים ביחס להתנהגות כזו! אם השיח שלי היה על מה הופך הפגנה ללא לגיטימית – זה בדיוק זה! ברגע שמעורבת אלימות שכזו פיזית ומסיתה הלגיטימיות להפגין כבר איננה קיימת. לא להסתה ולא לאלימות לפני הכל – ברגע שעשיתם זאת כבר לא משנה על מה אתם מפגינים חבורת אפסים."

שבוע טוב! או קצת פחות…את הבחור הזה בתמונה, חלק גדול מכם מכיר .קוראים לו Guy Hochman הוא לוחם לשעבר בחטיבת הנח״ל …

Posted by ‎Ziv shilon זיו שילון‎ on Sunday, 19 July 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט