באזזנט

קרדיט תמונה: טוויטר אילן שילוח

הרשת סוערת

זעם חרדי: חרם צרכנים על חברת הפרסום 'מקאן'

עיתונאים ומוביל דעת קהל בציבור החרדי מובילים בשעות האחרונות חרם צרכנים על אילן שילוח, יו"ר חברת הפרסום 'מקאן אריסון' מהגדולות בישראל, בעקבות ציוץ ביקורתי שפרסם על החלטת הממשלה לאפשר לתלמידי ישיבות וסטודנטים לחזור ללמוד בישראל.

יו"ר חברת הפרסום 'מקאן אריסון' אילן שילוח, מאשים את החרדים בקורונה בציוץ ביקורתי שפרסם ברשת על החלטת הממשלה לאפשר לסטודנטים ותלמידי ישיבות להגיע בחזרה ללימודים בישראל: "אט אט מיקוד הקורנה חוזר לערים החרדיות: ירושלים, בני ברק, מודיעין עלית, פ״ת, אשדוד. לכן ליצמן דאג ליבוא אישי של עוד 17,000 חרדים מברוקלין עם סיכון גבוה לקורונה בלי בידוד אחרי שהוא בחסות ביבי עשו יבוא מסיבי כזה במרץ. אל תגידו שלא ידעתם..."

מגיש גל"צ רינו צרור הגיב לשילוח: "לא מדויק אילן. והמגזר הערבי? ותל אביב? יש בה 1000 היום, ומזרחי ירושלים? ועוד ועוד. ובאשר ל-17 אלף, גם כחול-לבן בתמונה, גם שרת הקליטה תמנו שטה, ואתמול, בשיחה איתה, פירטה את ההתנהלות הצפויה. ובכלל, גמזו יחליט"

הגולשים החרדים זעמו והודיעו בתגובה על חרם מאורגן על כל חברה שמפרסמת בחברת הפרסום 'מקאן': "חרדים. אילן שילוח הוא יו"ר קבוצת הפרסום מקאן אריסון. אם אנחנו חולים ומפיצי מחלה בשבילו אז בואו פשוט נדאג שגם הכסף שלנו לא יעבור אליו או לחברה אחרת בבעלותו, הקורונה יכולה לעבור דרך כסף, ואנחנו לא רוצים חלילה שידבק."

בין לקוחותיה הרבים של חברת הפרסום 'מקאן' נמנים בין היתר החברות הגדולות במשק, אל על, אמזון, איקאה, רמי לוי, פרטנר, אסם, תנובה, בנק לאומי, תחנות הדלק פז ויילו, חתולי האגיס ועוד"

יאיר נתניהו הצטרף לקריאה לחרם נגד שילוח הידוע גם במאבקו נגד ראש הממשלה נתניהו: "קורא לכל הציבור החרדי להחרים כל מוצר שחברת מקאן משווקת!"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.