באזזנט

קרדיט תמונה: קשת 12

עולה להתקפה

ניקול ראידמן תוקפת את המפגינים: "אני רוצה לראות שלא תיתן להם סטירה!"

בעקבות תיעוד אביזרי המין בהפגנות בלפור שחשפנו וגרר שורת גינויים במהלך השבוע - בסוף השבוע תוקפת אשת העסקים ניקול ראידמן: "זו אלימות ואגרסיה"

בסוף השבוע התארחה אשת העסקים ניקול ראידמן בתכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' (קשת 12). ניקול לא חסכה מהמגישים את דעתה, ובהרחבה, במגוון נושאים, בראשם יחס המפגינים נגד רה"מ בנימין נתניהו והתקשורת אל רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו.

ראידמן הגיבה לתיעוד שנחשף כאן באתר באזזנט, ובו נראים מפגינים נושאים אביזרי מין מתנפחים, עליהם נכתב שמה של רעיית ראש הממשלה. ניקול שאלה את ברקוביץ' איך היה מגיב לו מפגינים היו עושים דבר דומה מתחת לביתו נגד בת זוגו: "לא היית יוצא אליהם ונותן להם סטירה?", שאלה ראידמן.

בהמשך דבריה התייחסה ניקול גם לתופעת העירום מצד מפגינות בהפגנות נגד רה"מ: "אני לא אעמוד מול בית ראש הממשלה ואראה לו את הציצי שלי ואגיד לו 'בוא תעזור לי', הוא לא ישמע אותי, כי זו אלימות ואגרסיה"

כמו כן הגיבה ניקול ראידמן לפרשיות השונות שנקשרו בשמה של רעיית ראש הממשלה, בהם פרשות עוזרות הבית, ואמרה לאופירה וברקו: "נמאס לי כבר לשמוע, עשיתם ממנה שטן! היא בן אדם טוב עם לב זהב, אתם לא מראים את הדברים הטובים שהיא עושה, תשמעו אותה, שבו איתה לכוס קפה ותכירו אותה, אתם ניזונים מהתקשורת"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

שיתוף - ניקול ראידמן תוקפת את המפגינים: "אני רוצה לראות שלא תיתן להם סטירה!"

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.