קרדיט תמונה: פייסבוק מתי כספי

כועס

צפו: מתי כספי כינה את נתניהו 'דיקטטור' ומחק

עודכן: 10.08.20 בשעה 10:13
לאחר שכינה את ראש הממשלה נתניהו 'דיקטטור' וקרא לו להשמיד את פרטי האומנות בלשכתו, מתי כספי מחק את הסרטון שפרסם בעקבות איומים על חייו שקיבל לטענתו. צפו
ראשי >

הזמר והיוצר מתי כספי פרסם סרטון בו מותח ביקורת חריפה על ראש הממשלה בנימין נתניהו ומשפחתו. לאחר איומים שקיבל לטענתו, הוא מחק את הסרטון.

בסרטון שנמחק תקף כספי בחריפות את נתניהו: "אחרי שההוא מבלפור החליט לסגור את הספריה הלאומית החלטתי להגיב: אני מציע שהדיקטטור ינהג על פי מה שהחליט, מאחר שסגר את כל הקשור לתרבות והרס את חיי כל העוסקים ביצירת התרבות – שיסיר מהקירות את כל התמונות התלויות שם, שיקח את כל יצירת האמנות המצויות בביתו וישמיד אותן מיד. כך יעשה גם לכל התקליטים הדיסקים והדיוידי שנמצאים ברשותו וברשות הפרזיט שגר אצלו, ושישרוף את כל הספרים שיש לו ושלעולם לא יצפה יותר בסרטים ולא יאזין למוזיקה אף פעם. כך הוא ייהנה יותר מהחיים שכפה על אזרחיו"

לאחר שמחק את הסרטון נגד רה"מ נתניהו, כתב כספי: "לאור איומים שהאומן קיבל על חייו מיצורים נאלחים ששמם נרשם והנושא בטיפול, נאלצנו להסיר את הסרטון של האומן בו הוא מביע את כאבו על סגירת הספריה הלאומית וקבורת התרבות במדינה תוך שהוא פונה אל ראש הממשלה ומבקש שינהג על פי החלטותיו, וישמיד את כל חפצי האומנות, ציורים, פסלים, ספרים, דיסקים וסרטים שברשותו ושיחדול מלצפות בסרטים ולהאזין למוזיקה, ובכך הוא יהנה יותר מהחיים שכפה על אזרחיו. מעניין איך נקרא משטר כזה בארץ", תקף כספי בעמוד הפייסבוק שלו.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית