באזזנט

תמונה – פרטי

חסומה

עו״ד כנרת בראשי – נחסמה בפייסבוק

עורכת הדין שמככבת בתדירות בכלי התקשורת כמבקרת חריפה של הפרקליטות - נחסמה במפתיע ברשת החברתית.

היא מככבת בשנים האחרונות ברשתות החברתיות וגם בכלי התקשורת השונים כמבקרת נחרצת ודעתנית, בעיקר סביב סוגיות משפטיות. עורכת הדין כנרת בראשי מופיעה בפאנלים שונים, אבל את ההד הקבוע והמשמעותי היא מייצרת דווקא ברשתות החברתיות.

בראשי פרסמה בחודשים האחרונים שורת חשיפות שעסקו בעיקר בפרקליטות המדינה. את הפרסומים היא מפרסמת בפלטפורמות האישיות אותן היא מתחזקת ברשתות החברתיות. בפייסבוק ובטוויטר מחזיקה בראשי בכמה עשרות אלפי עוקבים.

לפני זמן קצר קיבלה בראשי הודעה מפייסבוק כי היא נחסמה מלפרסם תכנים ברשת החברתית, ואף להגיב או לסמן לייק לפרסומים בפיד הרשת.

https://twitter.com/barashikinneret/status/1291445457097576448?s=21

בראשי טוענת כי אינה יודעת מדוע נחסמה, ראוי לציין כי התכנים אותם מפרסמת עורכת הדין לא מלווים בשפה בוטה או כזו היכולה להתפרש בעייתית עבור תקנון כללי הפרסום של פייסבוק. מה שמגביר למעשה את התמיהה נוכח החסימה שספגה מהרשת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.