באזזנט

תמונה – קשת 12

רק בריאות

הזמר שלומי סרנגה פונה לבית חולים

הזמר המוערך פונה ביום שני לבית החולים לאחר שחש ברע בעת שהותו בבידוד בשל הידבקותו בנגיף הקורונה

בראשית השבוע שעבר חלה הזמר שלומי סרנגה בקורונה, לאחר ששהה ליד חולה קורונה מאומת. סרנגה כתב בחשבון האינסטגרם שלו "היי חברים", פנה הזמר בן ה-46 לעוקביו, "אכן חליתי בקורונה וכרגע אני נמצא בבידוד. לא תענוג גדול. אני עם חום וכאבי ראש אבל בגדול מצבי בסדר ותוך כמה ימים זה יהיה מאחוריי…תודה לכולם על האהבה והדאגה. מתגעגע ומשתוקק לפגוש אתכם בהופעות מיד אחרי שאחלים. מקווה שעד אז עולם התרבות ייפתח ונוכל לחגוג יחד"
ביה"ח איכילוב | צילום: אתר בית החולים

סרנגה העיד כי סבל מחום וכאבי ראש. ביום שני השבוע, לאחר שבוע בבידוד, חש הזמר ברע בביתו. כוחות מגן דוד אדום פינו אותו לבית החולים איכילוב במרכז. מטעם הזמר נמסר: "שלומי חש ברע ופונה לבית חולים איכילוב, שם הוא מקבל טיפול ועובר סדרת בדיקות. מקווים לטוב"

אנחנו כמובן מחזיקים לסרנגה אצבעות ומאחלים רפואה שלמה !

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.