באזזנט

תמונה – ארכיון: כאן 11/רוני קובן

קרב בטוויטר

בן כספית על שרה נתניהו: "היא אשה מתעללת, לא אשה מוכה"

העיתונאי בן כספית מגיב למתקפה של הגברת שרה נתניהו ויו"ר הקואליציה מיקי זוהר: "אני מקבל ביממה יותר איומים ממה שהם מקבלים בשבועיים. ו"הגברת" היא אשה מתעללת, לא אשה מוכה.. צפו

קרב ברשת: העיתונאי בן כספית פרסם כותרת מחמיאה על מכתב התגובה ששלח היועמ"ש מנדלבליט לראש הממשלה נתניהו, שהתלונן על אוזלת יד בטיפול בהסתה נגד משפחתו, "תשובה מדודה, מדוייקת וראויה של היועמ"ש למכתב הבכיינות של רה"מ" , כתב בן כספית וזכה לתגובה מיו"ר הקואליציה מיקי זוהר שהזכיר את בנותיו: "בכיינות?? אתה אמיתי? הופנו כאן דברי הסתה מיניים, מכוערים ומבישים כלפי רעיית רה״מ ומבחינתך זו בכיינות.. תשמע, איבדת את זה לחלוטין. עד לאן תלך עם השנאה שלך? עד לאן? יש לך 3 בנות. תתעשת.", כתב זוהר בתגובה.

שרה נתניהו: "אני אשה מוכה והתקשורת שותקת"

העיתנאי בן כספית לא נאר חייב והגיב לאחר כיממה: "יש לי 2 בנות. ובן מדהים. ומדובר בשלושה בכיינים, חצופים, חסרי מצפון, המאובטחים ביותר בתבל. בדוק בועדת חוץ וביטחון את תקציב היחידה לאבטחת אישים. אני מקבל ביממה יותר איומים ממה שהם מקבלים בשבועיים. ו"הגברת" היא אשה מתעללת, לא אשה מוכה. מה המצב חוץ מזה? מתי הבחירות?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.