באזזנט

תמונה – סלפי עמית סגל

מחמאה?

עמית סגל: "פורמט נחמד, הסכם שלום בלי אוטובוסים מתפוצצים"

פעילי מפלגת 'ימינה' של בנט ושקד לעגו ברשתות החברתיות על התמיכה החמה שהרעיף הפרשן אמנון אברומוביץ בערוץ 12 על ההסכם שהשיג רה"מ נתניהו. עמית סגל: "הערב אמנון החמיא עד אין קץ לנתניהו". צפו

העיתונאי עמית סגל עוקץ את יאיר נתניהו: "מעניין. הערב אמנון החמיא עד אין קץ לנתניהו. מה אתה אומר". יאיר נתניהו: "אוי נו באמת! ״החמיא״! צריך להיות ילד בן 3 חירש כדי לא לשמוע את הציניות, הלעג, והפסיכולוגיה ההפוכה בגרוש, שב״מחמאה״ שלו."

יאיר המשיך ותקף בתגובה: "אמנון אברמוביץ: ״ישראל לא וויתרה על כלום בשביל הסכם השלום עם ירדן, ואילו נתניהו וויתר על הסיפוח״. עובדות: נתניהו לא ויתר על הסיפוח. בשביל הסכם השלום עם ירדן , רבין ביצע *קודם* את הסכם אוסלו הארור, שהקים את הרשות הפלסטינית, הכניס לפה עשרות אלפי מחבלי אשף מטוניס, ונתן חצי מהמים של הכנרת."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.