באזזנט

תמונה – אינסטגרם

שיימינג ברשת

שרה נתניהו: 20 שנה אני עוברת שיימינג מזעזע

הגברת הראשונה שרה נתניהו אירחה למפגש אישי נערות שחוו שיימינג ברשת וסיפרה להם על השיימינג הקשה שגם היא חווה ברשת לטענתה כבר 20 שנה. צפו בסרטון המלא

הגברת שרה נתניהו אירחה למפגש אישי במעון ראש הממשלה בירושלים את מעיין שמתמודדת עם ביריונות ברשת למעלה מחמש שנים. "מעיין נגע מאוד לליבי והחלטתי להזמין אותה ואת אביבית- אמה למעון ראש הממשלה לשיחה על הנושא החשוב הזה איתו מתמודדים אלפי ילדים ילדות שנפלו קורבן לתופעת השיימינג", אמרה שרה נתניהו.

עוד אמרה שרה והתלוננה: "מעיין שיתפה אותי בתחושות והחוויות הקשות שהיא עוברת — ואני, כמי שחווה שיימינג כבר למעלה מ-20 שנה ברציפות, אמרתי לה שהדרך הטובה ביותר להתמודד היא להיות חזקה, לנצח ולא לתת לביריונים להרוס – בדיוק כפי שהיא עושה. הדרך האמיצה שמעיין מתמודדת היא דוגמה לצעירים אחרים שמתמודדים עם התופעה. מעיין, אני גאה בך."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.