באזזנט

תמונה – אינסטגרם שרה נתניהו

ניקולVSמעיין

ניקול ראידמן נגד מעיין אדם: "התביישתי לשמוע את הדעות החשוכות שלך"

ניקול ראידמן מאשימה את מעיין אדם ב'דעות חשוכות', לאחר שהביעה את דעתה על האשה שירדה מהמונית כי הנהג ערבי "היא לא היחידה היא הרוב. הפחד מובן ולגיטימי". ניר אבישי כהן: "גזענית דוחה"

הדוגמנית והחברה הטובה של שרה נתניהו, ניקול ראידמן מגיבה במתקפה נגד מגישת הטלוויזיה מעיין אדם על דבריה בתוכנית הבוקר על האשה שירדה מהמונית כי הנהג ערבי: "גברת מעיין אדם היקרה! התביישתי לשמוע את הדעות החשוכות שלך בנוגע למגזר הערבי. בגלל אנשים פרמיטיביים כמוך המדינה שלנו שסועה ומתפרקת! לידיעתך. כל אזרח במדינה הוא ישראלי וכבודו במקומו ללא השתייכות לדת, גזע ומין".

עוד כותבת ראידמן: "אני גאה שיש לי חברים ערבים גם ישראלים וגם מהעולם. הם בני אדם כמוני וכמוך ואין צורך לפחד מהם. הפחד היחיד הוא מאנשים שמשליכים את הפחדים של עצמם על אחרים. מחר תתחילי לפחד מרוסים? או מיוצאי אתיופיה? מה נסגר איתך יקירה??תטפלי בעצמך לטובת בריאות הנפש שלך.אני מאחלת לך לזכות להיות אמא בקרוב ולגדל את ילדייך עם ערכים של כבוד הדדי בכדי שדור ההמשך שלנו לא יסבול מסטיגמות רדודות. עלי והצליחי. ניקול ראידמן רוסיה גאה", כתבה ראידמן באינסטגרם.

מעיין אדם: "אל תהיו צבועים, כולנו מפחדים מערבים"

גם יוצא תוכנית 'האח הגדול' הגיב במתקפה: "מעיין – דברי בשם עצמך, גזענית דוחה שמתגאה בכך".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.