באזזנט

תמונה – צילום מסך

הותקף ונחבל

צפו: העיתונאי חיים אתגר הותקף בצילומי תכנית ונזקק לטיפול

העיתונאי חיים אתגר, מגיש התכניות יצאת צדיק, המתחזים ועוד - הותקף במהלך צילומים לעונה החדשה של ׳יצאת צדיק׳, מצבו קל.

העיתונאי שחשף לא אחת ולא פעמיים, ולמעשה אין ספור פעמים – נוכלים ופושעים, הותקף לפני זמן קצר בראשו על ידי נוכלים אותם כבר תפס בעבר וחשף את מעשיהם, הם תקפו אותו לאחר שאתגר שוב סיקר את המעשים האסורים לכאורה שלהם וניגש לשאול לפשר מעשיהם.

״אני מקבל המון הודעות וטלפונים ולכן מבקש להרגיע", כתב חיים אתגר. "היום במהלך צילומי העונה חדשה תיעדנו נוכל סדרתי שתפסנו על חם בעבר. גם הפעם הוא עקץ ללא בושה אישה מבוגרת בסכום בלתי נתפס. כשניגשתי אליו לבקש הסבר על מעשיו, הוא תקף אותי".

אתגר התעמת לא פעם עם נוכלים מול המצלמות, בחלק מהפעמים היה צורך בהתערבות אנשי הפקה על מנת למנוע את זליגת הרוחות הלוהטות לכדי פגיעה פיזית, אך ככל הידוע זו הפעם הראשונה שאתגר מותקף ואף נפצע. רפואה שלמה!

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.