באזזנט

תמונה – ליטל שמש אינסטגרם

מזהים?

ובינתיים באבו דאבי: העיתונאיות הולבשו בגלביות

העיתונאיות הישראליות שהצטרפו למשלחת הישראלית באבו דאבי, הולבשו בגלביות בכניסתן לסיור במסגד 'שייח זייד', אחד המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם.

עיתונאיות ישראליות הולבשו בגלביות במהלך סיור שערכו במסגד שייח זייד מהמפוארים בעולם. העיתונאית ליהב הרקוב המשתתפת בסיור סיפרה: "ליהודים במסגד שייח׳ זייד יש חיפוש פחות פולשני מאשר בהר הבית"

עמית סגל פירגן לעיתונאיות הלבושות בגלביות וצייץ: "כבוד לעיתונאיות ישראל, בהן חברות תא העיתונאיות, שמכבדות מסורת דתית מקומית". שמעון ריקלין צייץ בהומור לתמונה שפרסמה שמש: "הלם בערוץ 20. ליטל שמש עוזבת את הערוץ לטובת ארמון בדובאי. הסטנדרטים שלי השתנו מסרה ליטל. ליטלוש! שובי הביתה"

חן ליברמן מערוץ 13 הגיבה בביקורת: "לכסות את הגוף שלך מטעמי צניעות ועוד בחום של אבו דאבי זה סיוט פיזי ולטעמי גם חוויה משפילה. אבל לפעמים אישה צריכה לעשות מה שאישה צריכה לעשות כדי לא לפספס הזדמנויות שלגברים שביניכם הן מובנות מאליהן. ואין שום מקום למילה “כבוד״ בסיטואציה שבה לנשים אין שוויון"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.