באזזנט

תמונה – יוסי דוידוב

עליה תלולה

ההפגנות בבלפור גורמות להדבקות, ולא מהסיבה שאתם חושבים | דעה

ישראל קבעה היום שיא חדש מאז פרוץ מגיפת הקורונה. אמנם אין הוכחות להדבקות בהפגנות בלפור, יוסי דוידוב מנסה להביא זווית אחרת המקשרת בכל זאת בין אותם הפגנות - להדבקות

בעקבות הזינוק הדרמטי במספר חולי הקורונה בישראל, קבינט הקורונה הצביע על מגבלות שיוטלו מיום שני הקרוב על הערים בסיכון גבוה. בין הערים עליהם יוטלו המגבלות, בני ברק, אלעד, טירה, כפר כאסם, אלעד, ביתר עלית ועוד. שר הפנים אריה דרעי ושר השיכון ליצמן הצביעו נגד עמדת הקבינט ופרוייקטור הקורונה פרופס' רוני גמזו.

אין הוכחה לכך שהפגנות בלפור יוצרות הדבקות המוניות בין המפגינים, חשוב לציין כי נשמעים יותר ויותר קולות הדורשים ממשרד הבריאות והשב״כ לפרסם נתונים לציבור על אותן, מהן הציבור יסיק לבד את מסקנותיו.

יוסי דוידוב מנסה להסביר מדוע בכל זאת – קיים קשר בין העליה התלולה במספר הנדבקים להפגנות השבועיות.

ההפגנות בבלפור גורמות להדבקות, ולא מהסיבה שאתם חושבים | שתפו

Posted by Yossi Davidov on Thursday, September 3, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.