באזזנט

תמונה – באדיבות רשת 13

שרדו ברווח

השכר המטורף של כוכבי הישרדות VIP

אמש והיום (ראשון) מגיעה לסיומה עונת הישרדות VIP המשודרת ברשת 13, אז כמה על פי הערכות קיבלו המשתתפים השונים בתכנית? כל הפרטים.

לתכנית אמנם קוראים הישרדות, אבל נראה כי הכוכבים בתכנית, לפחות על פי פרסום של העיתונאי רן בוקר (ynet) אין מה לדאוג להישרדותם הכלכלית בתקופה הקרובה, גם אם יוותרו בחל"ת וכדומה. בוקר חושף כי על פי ההערכות, למשל, דנה רון, שהשתתפה העונה למעשה ביום צילומים אחד על גבי המסך, קיבלה סכום של כרבע מיליון שקלים. רון נשארה באי בו צולמה התכנית עד היום האחרון לצילומים ולמעשה הייתה מנותקת קשר במשך חודשים.

רון כמובן לא היחידה וגם משתתפים אחרים לא קופחו ושלשלו לכיסיהם סכומים נאים במיוחד (אנחנו מפרגנים כן?). כך למשל הזמר עידן חביב גרף סך של 200 אלף שקלים, על פי ההערכות. גם חברת הכנסת לשעבר לא השתתפה בחינם בצילומים על האי בפיליפינים וקיבלה בסביבות מאה וחמישים אלף שקלים לכל העונה. סכום דומה קיבלה התחרותית ללא ספק גם בכל הקשור לשכר – ירדן ג'רבי.

דנה רון | באדיבות רשת 13
דנה רון | באדיבות רשת 13

וכמה קיבל כוכב העונה אסי בוזגלו? מעט לעומת היתר. 90 אלף שקלים 'בלבד', לא שאנחנו באמת עצובים, אבל לגמקי היינו מפרגנים קצת יותר. ואם תהיתם כמה עלתה הפקת עונת הישרדות VIP כולה' אז תחזיקו חזק כי שכר המשתתפים ישמע לכם כמו בדיחה גרועה: 30 מיליון שקלים, כך על פי הערכות גורמים בתעשייה. ככל הנראה מדובר בהשקעה משתלמת למדי, נוכח נתוני הרייטינג המוכבדים בהחלט שגרפה העונה לאורך השידורים השונים. ואל תשכחו כמובן, הערב החלק השני של הגמר הגדול, רשת 13.

מרשת נמסר בתגובה: "אין בכוונתנו להתייחס לסכומים כאלה או אחרים שרחוקים מרחק רב מהמציאות. יחד עם זאת, אנו מעריכים הערכה רבה את כל מתמודדי הישרדות ומאחלים להם להמשיך להצליח ולהרוויח מהצלחת התוכנית ומהצלחתם האישית".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.