באזזנט

תמונה – ינון מגל טוויטר

טבח עיתונאים?

ברק רביד: "הסתה משוגעת לרצח" • ינון מגל: "איבדתם את ההומור"

העיתונאי ינון מגל מעורר סערה ברשתות החברתיות לאחר שאמר בשידור חי ובהומור לטענתו: "כל העיתונאים ששנים צולבים אותו, כל יום שישי, טרררר צרורות, טרררר רימונים פוצץ". המשטרה תעביר את החומרים להחלטת הפרקליטות האם לפתוח בחקירה. צפו ותשפטו

העיתונאי ינון מגל מעורר סערה ברשת לאחר דבריו לעיתונאי בן כספית בשידור חי ברדיו 103 נגד עיתונאי השמאל התוקפים את נתניהו: "די כמה אפשר, אני במקומו כבר הייתי מוציא ממזמן תת מקלע יורה, לא רוצה להגיד בכולכם, בך לא , כן, אבל בכל השאר, יורה, טררררר צרורות כמו ברוקי, ברמבו, בראשון, עם כל השרשראות, כל העיתונאים ששנים כאילו צולבים אותו, כל יום שישי, טרררר צרורות. טררררררר רימונים פוצץ", אמר מגל בשידור חי בתכונית הרדיו.

בן כספית: "בוא נשחזר מה שתית ואכלת מהבוקר, תשמע אני לא יודע אם שמעת את עצמך, אבל אתה קראת עכשיו, אתה זחוח ומבסוט, אתה קראת עכשיו לרצוח עיתונאים". ינון בתגובה: זה היה קטע סאטירי, כמו בארץ נהדרת", תירץ מגל את התבטאותו השנויה במחלוקת.

עיתונאי וואלה ברק רביד רתח מזעם בטוויטר וכתב: "הסתה משוגעת לרצח בשידור חי בתחנת רדיו מרכזית בישראל. סאטירה עאלק". ינון מגל הגיב לרביד: "אחרי שאיבד את השלטון ובעקבותיו את שמחת החיים. מתברר שהשמאל איבד גם את ההומור (או שזה לא אותו דבר)"

עוד דווח הערב העיתונאי לירן לוי, כי חטיבת החקירות במשטרת ישראל תעביר לפרקליטות את הקלטת הדברים שאמר היום מגל בתוכניתו עם בן כספית ברדיו 103 לבדיקה והכרעה האם יש לפתוח בחקירה פלילית נגדו.

עיתוני הספורט עידו גור הודיע על החרמת הרדיו: ‏"אני יודע שרק אני מפסיד מזה אבל כל עוד ינון מגל משדר בתחנה קולי לא ישמע בה. הבן אדם הסית היום לרצח. יש גבול"

העיתונאי דרור גלויברמן קרא לפטר את ינון מגל מהרדיו: "‏ינון מגל קרא היום לרצח עיתונאים שמבקרים את נתניהו, ממש בזו הלשון, פלוס אפקטים קוליים של תת המקלע שקוצר אותם בחדווה. עד היום התייחסתי אליו כקול משמעותי שראוי להקשיב לו. לומדים מטעויות. מקווה שגם מעסיקיו ברדיו."

סגן הרמטכ"ל לשעבר ח"כ יאיר גולן תקף: ‏"המחתרת היהודית כבר לא פועלת במחשכים. ינון מגל קורא לרסס עיתונאים ״כמו רמבו״. קובי ועירית קוראים לשנוא חברי כנסת. אברושמי קורא לרצוח מפגינים בפריים טיים"

עוד תקף גולן והאשים את נתניהן: "השופרות מפיצים פייק ניוז על אזרחים וקוראים להם ״מפיצי מחלות״. על הכל צופה נתניהו מהמרפסת. כולנו יודעים איך זה נגמר בפעם הקודמת."

העיתונאי אראל סגל יצא להגנת הקולגה מגל: "איש עלוב. ינון צחק וברור היה לכולם כולל לכספית שהוא צוחק והוא גם טרח לומר זאת בגלל אנשים כמו רביד. איכס"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.