באזזנט

תמונה – פרטי

הפחד למשול

"אין בכם את האומץ לקום ולהיות ארדואנים, פחדתם" – הקטע בשידור שהוציא את המגיש מהכלים

מגיש הרדיו יוסי דוידוב תקף את ראש הממשלה ושר הבריאות נוכח מה שהוא מגדיר: פחדנותם לקטוע את ההפגנות בשל החשש להיקרא דיקטטורים, המנולוג גרר תגובות שונות מכאן ומכאן.

ברקע הסגר השני, או בשמו הלא רשמי 'סגר החגים', הפרוץ בסיוע שורת החרגות והקלות, בראשם ההפגנות המותרות לציבור, פתח הבוקר מגיש הרדיו יוסי דוידוב את תכניתו ברדיו גלי ישראל במונולוג סוער במיוחד. הדברים גררו תגבות הסכמה אך גם תגובות אי הסכמה מצד גולשים שמתחו ביקורת נגד דוידוב.

דוידוב פותח את דבריו כשהוא מציין שאמש התנהלו כבשגרה הפגנות ברחבי הארץ ומעל לכל ההפגנה הקבועה בבלפור, מול מעון ראש הממשלה. בהמשך תוהה המגיש כיצד חשבו נבחרי הציבור כי מישהו יכבד את הסגר, ומתוודה כי השתמש בתעודת העיתונאי שלו על מנת לחגוג את החג עם הוריו.

בהמשך דבריו טוען המגיש כי לשיטתו האשמים בחוסר האמון שנוצר בקרב חלקים בציבור הינו תולדה של הפחד, לדבריו, של נבחרי הציבור לקבל החלטות קשות כמו איסור על קיום הפגנות, ובכך למעשה לשדר לאזרחים כי מה שמותר לאחד – מותר גם לאחר. דוידוב תהה מדוע הודיעו נתניהו ואדלשטיין על מתווה להפגנות במקום לאסור על קיומן ולגלגל את ההחלטה לפתחו של בג"צ.

חלק מהגולשים הסכימו עם דוידוב. אחד הגולשים כתב: "מסכים במאה אחוז, כל הכבוד", גולשת נוספת כתבה: "הלוואי שנתניהו היה ארודאן כשצריך", מאידך, גולשים אחרים לא הסכימו עם הנאמר וכתבו: "החוק במדינה דמוקרטית מאפשר להם להפגין!", גולש נוסף כתב: "מנדלבליט והמשנה רז נזרי אסרו על הממשלה לעסוק בהפגנות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
שיתוף ""אין בכם את האומץ לקום ולהיות ארדואנים, פחדתם" – הקטע בשידור שהוציא את המגיש מהכלים"
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.