באזזנט

תמונה – פרטי

"יום קשה למשפחה"

מחריד: רגע אחרי החתונה – אביו של הזמר מאור אדרי הלך לעולמו

רק בסוף השבוע האחרון התחתנו הזמר מאור אדרי ובת זוגו נאור פוני. האירוע התקיים ביום חמישי, לפני ראש השנה ורגע לפני תחילת סגר החגים שהחל ביום שישי, הזוג התחתן באולמי "דסטינו" שבמושב שורש. החתונה חשוב להדגיש התקיימה במתכונת מצומצמת ונערכה בקפסולות, בהתאם להנחיות משרד הבריאות בשל התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

אמש נודע כי אביו של הזמר מאור אדרי הלך לעולמו במפתיע, והוא בן 67 בלבד. האב חגג יחד עם בנו הזמר בחתונה רק לפני ארבעה ימים, אתר מאקו מדווח כי מקורותיו מסרו כי האב נפטר במפתיע מדום לב בשעות הבוקר, וכי בני המשפחה קיבלו את הבשורה בתדהמה. מנהליו של אדרי מסרו בתגובה: "זהו יום קשה למשפחת אדרי. אנחנו משתתפים בצערם של מאור והמשפחה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.