מצטרף ליחימוביץ'

יאיר נתניהו: "להחליף את כל המושבים לתחליף סינטטי דמוי עור"

תמונה – פייסבוק
יאיר נתניהו תומך ומצטרף לבקשתה של ח"כ החדשה מיקי חיימוביץ' להחליף את כיסוי המושב שלה בכנסת מעור לדמוי עור או משהו אחר "לדעתי, מן הראוי להחליף את כל המושבים לתחליף סינטטי דמוי עור".

תמיכה מפתיעה וטבעונית: יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה צייץ בטוויטר תמיכה מפתיעה ותקווה לשיתוף פעולה "צמחוני" חוצת מפלגות: "בכנסת הנוכחית יש הזדמנות מצוינת לשיתוף פעולה בין קואליציה ואופוזיציה בנושא זכויות בעלי חיים" הגולשים איתגרו אותו שיפרסם תמיכה פומבית בבקשתה של ח"כ יחימוביץ ממפלגת כחול לבן להחליף את המושב שלה לדמוי עור כי היא צמחונית, הוסיף יאיר: "אני תומך פומבית! לפי דעתי מן הראוי להחליף את כל המושבים לתחליף סינטטי דמוי עור שנראה אותו דבר ויהיה אקסטטי באותה מידה".

כזכור אמש שלחה ח"כ החדשה מיקי חיימוביץ' בקשה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין להחליף מכפסה את כיסוי העור של המושב שלה בכנסת –  בקשתה סורבה.

"אמש שלחתי ליו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין מכתב ובו ביקשתי להחליף את ריפוד כסאי במליאה מעור פרה לריפוד דומה העשוי מחומר סינטטי, המכתב מצורף בתמונה. אני מקווה שהבקשה שלי תידון ברצינות ותיענה בחיוב, אני לא רואה כל סיבה מדוע לא לכבד את בקשתי בפרט כשהצעתי לממן את הריפוד החדש. כיוון שאני מבינה שאי אפשר למלא את בקשתי בתוך זמן קצר כל כך , מתוך כבוד למשכן , מחר בטקס ההשבעה , ועד לסיום המושב הקרוב , אשב על כסא זה ועליו בד שאביא איתי."

פורסם על ידי ‏מיקי חיימוביץ‏ ב- יום שני, 29 באפריל 2019

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.