לא חוזר בו

אייל ברקוביץ' מתבצר בעמדתו: "אני לא מתנצל, לא עושים לי תנאים"

קרדיט: באדיבות קשת 12

באזזנט >
8:58 | 13.10.20

סערת הסטייק והנבחרת: איש הספורט אייל ברקוביץ' הגיב אמש באולפן חדשות הספורט על הסערה שעורר הריאיון עם השרה מירי רגב בסוף השבוע, בתכנית הטלוויזיה 'אופירה וברקוביץ'. כמו כן התייחס ברקו על רצונו שהקפטן ישיר את ההמנון, דבר שעורר כידוע מחלוקת וגינויים בקרב השמאל.

"קודם כל, אני לא מתנצל. אם לא רוצים שאהיה מאמן, זה בסדר גמור ואני לא מכריח אף אחד", אמר ברקוביץ' על סערת סרט הקפטן. "אמרתי שאני מאוד רוצה להיות המאמן כבר לפני 10 שנים, אהיה גאה והלוואי ואקבל את הג'וב. אני חושב שאני יכול לתרום הרבה, אבל לי לא עושים תנאים".

"אין לי בעיה שנאתכו לא ישיר, אבל שלא יהיה קפטן. אני חושב שקפטן שעומד לייצג את המדינה והלאום צריך לשיר. אני טוען שקפטן צריך לשיר את ההמנון בשביל שיראו כולם שאנחנו שרים את ההמנון וגאים בו. אין פה ויכוח, אני לא בא לפגוע בשחקן הערבי. אם אהיה מאמן יהיו הרבה שחקנים ערבים ואני אכבד אותם, אז קפטן אשים את מרציאנו. מה הביג דיל?".

"אני לא עומד לאף אחד עם אקדח ברקה, לא אאבד את העקרונות שלי", המשיך ברקוביץ'. "מה יקרה אם יהיו מחר 11 שחקנים מהמגזר, וזה יכול לקרות כי יש להם שחקנים מאוד מוכשרים, כל ההרכב לא ישיר את ההמנון? אתה תחיה עם זה? אני לא". על העימות עם השרה רגב אמר ברקוביץ': "גם היא יודעת שלא צריך לערב פוליטיקה וספורט, אבל כולנו יודעים שכל הכדורגל פה הוא פוליטיקה אחת גדולה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp