באזזנט

תמונה – אינסטגרם

הבן של נגד הבת של

ביבי ז*** אותי: שלט המחאה של סער מסעיר את הרשת

בתו של בכיר הליכוד ח"כ גדעון סער מסעירה את הרשת לאחר שפרסמה שלטי מחאה שהכינה נגד רה"מ נתניהו. יאיר נתניהו לא נשאר חייב והגיב. צפו

אלונה סער, בתו של ח"כ גדעון סער מהליכוד שהשתתפה במוצאי שבת האחרונה בהפגנות מול מעון ראש הממשלה בבלפור, שיתפה וביקשה מהעוקבים באינסטגרם את חוות דעתם על שלטי המחאה השנויים במחלוקת שהכינה להפגנה: "ביבי ז*** אותי ולא התקשר", בשלט נוסף שפרסמה נכתב: "ביבי זיינת ולא צלצלת". .

הגולשים ברשת הגיבו בזעם ביניהם יאיר נתניהו שהפיץ את השלט ברשת וכתב: "תראו מה העלתה לאינסטגרם שלה, הבת של מי שרצה להיות יו"ר הליכוד גדעון סער. שלט מקסים שהכינה בעצמה. לקראת השתתפותה ב"הפגנת" השמאל האנרגיסטי בהפגנות בלפור בשבוע שעבר", הגיב יאיר.

כזוכר, מוקדם יותר השנה נפרדה אלונה סער מכוכב 'פאודה' השחקן אמיר חורי לאחר שנה של זוגיות ומכתב ששיגרו ארגון להב"ה לאביה ח"כ גדעון סער שישכנע אותה להיפרד בטענה להתבוללות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.