באזזנט

קרדיט תמונה: טוויטר אביב גפן

הופעה חינם

צפו: אביב גפן בהפגנה בכיכר רבין "עד שיהיה טוב"

הזמר הפופולרי אביב גפן נאם ושר למאות המשתתפים בהפגנה שארגנה התנועה לאיכות השלטון נגד ממשלת נתניהו: "צריך בחירות עכשיו". צפו בקטע

לאחר שתמך בממשלה האחדות שהקים ראש הממשלה נתניהו ובני גנץ, הזמר אביב גפן השתתף בפגנה של התנועה לאיכות השלטון בכיכר רבין וקרא לבחירות עכשיו.

פעיל הימין הצל תקף את גפן בפוסט שפרסם בפייסבוק: "זוכרים שהתמוגגתם מהמהפך של אביב גפן על איך שהוא אמר שהחרדים לא מפיצי מחלות? ואתם התמוגגתם ואיך הזלתם דמעה מהתמונה של בנו של הסורר עולה לתורהואיך אכלתם את הקריצה שלו לימין? זוכרים שאמרתי לכם שאני לא מאמין לו ושהוא פופוליסט ותחמן ומשחק לכם בראש? זוכרים שיצאתם עליי, קיללתם אותי ואמרתם לי שבני אדם משתנים? שהוא ראה את האור, הוא חזר בתשובה, הוא משלנו, תתבייש, ולרגע הפכתם לילדי אור הירח? אז תנחשו מי חזר לכיכר לבכות על קץ הדמוקרטיה לצעוק אכלו לי שתו לי ולקרוא לבחירה של מיליוני אזרחים שחיתות. רוצים שינוי? רוצים שינוי? לא תקבלו שינוי! כי אי אפשר ללמד כלב זקן לעשות תרגילים חדשים. פתים."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.