באזזנט

תמונה – ארכיון תאגיד כאן 11

בשידור חי

לאכול בננות? שלמה שרף הושעה מערוץ הספורט

פרשן ערוץ הספורט שלמה שרף הושעה לאחר שלגלג בגזענות על החלוץ השחור של מכבי פתח תקוה אבדיאל ארויו: "שילך לאכול בננות". צפו בקטע

ערוץ הספורט הודיע כי השעה את הפרשן שלמה שרף עד להודעה חדשה, לאחר שאמר בשידור חי על שחקן מכבי פ"ת השחור אבדיאל ארויו מפנמה: "שיילך לאכול בננות".

שלמה שרף: "אגואיסט הייתי שולח אותו הביתה", יונתן כהן: "הוא בא מפנמה", שלמה שרף: "פנמה, שילך לאכול בננות"

ממכבי פתח תקוה נמסר בתגובה: ״נתבע את שלמה שרף. המועדון המום מהתבטאותו של הפרשן על שחקן הקבוצה אבדיאל ארויו. לאחר התבטאות זאת, לא נאפשר לאדון שרף להיכנס למשחקי הבית של מכבי פ״ת. אנו נפנה לספורט 5 על מנת להודיע להם על כך וכן אנו צפויים לתבוע את שרף על לשון הרע וגזענות״

שר התרבות והספורט חילי טרופר הגיב גם הוא לסערה: "מול תופעות של גזענות יש לעמוד בצורה ברורה. לאמירתו של שרף אין מקום בספורט הישראלי ובחברה בכלל. נכון נהגו בספורט 5 כאשר החליטו להשעות את שרף. ביחד נשמור על הספורט כמקום שיש בו מקום לכל אחד ואחת בלי הבדל דת, גזע ומין"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.