באזזנט

תמונה – אינסטגרם: הקוקיס של קוקי

רוקדים על הדם

צפו: פריסיליה קשתי חוגגת במסיבת שחרור יוקרתית

חשבון נפש? כוכבת הרשת פריסיליה קשתי שעוררה סערה כששוחררה מכלא נווה תרצה היישר ללימוזינה מפוארת, חגגה הערב את שחרורה עם משפחה וחברים במסיבה מפוארת ויוקרתית שכללה גם הפרשת חלה ומוזיקה מקפיצה.


כזכור, קשתי שוחררה לאחר קיצוץ שליש מעונשה לאחר שדרסה למוות בשנת 2015 את דוד מזרחי ז"ל בן ה-82 והפקירה אותו בזירת התאונה. קשתי עצמה חגגה גם באינסטגרם בתמונות מנקרות עיניים מהלימוזינה המפוארת.

גם חברות הכנסת שלעבר איילת נחמיאס תקפו את התמונות מנקרות העיניים שפרסמה פריסיליה: "את בזויה, פריסיליה קשתי. אנחנו חייבים להבין איך הגענו לדבר כזה", ח"כ לשעבר מירב בן ארי עקצה: "מי קורא לבת שלו פריסליה או שזה השם במה שלה בבמה שמעולם לא הופיעה בה? בכל מקרה, דוחה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.