באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

"המוח הישראלי"

התלהב מליברמן? רוני דניאל מוחא כפיים באולפן שישי

הפרשנית דנה וייס מתקנת את ליברמן ששיבח את "המוח היהודי" ורוני דניאל פורץ במחיאות כפיים בסיום הראיון באולפן שישי. כך זה נראה

הפרשן הצבאי רוני דניאל ככל הנראה התלהב מהמתקפה הממוחזרת של ח"כ אביגדור ליברמן נגד רה"מ נתניהו והגיב במה שנראה לכאורה מחיאות כפיים לליברמן בסיום הראיון באולפן שישי בערוץ 12.

הפרשנית דנה וויס העירה לח"כ ליברמן שניסה לשבח את 'המוח היהודי' בטיפול משבר הקורונה: "כל היתרון שלנו יחסי זה התאים האפורים, המוח היהודי", דנה וויס עצרה ותיקנה: "המוח הישראלי, יש גם כל הציבור הישראלי יש לו מוח".

ברשתות החברתיות הגיבו הגולשים בזעם על המהפך של רוני דניאל ביחס לליברמן אותו תקף בחריפות כשהתמנה לשר הביטחון: "משר שתמך בצבא לשר שהגיע לדיון בהארכת מעצר של החייל שירה במחבל בחברון ומואשם בהריגה. קשה לראות איך העברת יעלון מתפקידו תתקבל בציבור"

הדיון שהכעיס את רוני דניאלאולפן שישי

Posted by ‎החדשות – N12‎ on Friday, May 20, 2016

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.