באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 13

ישראל 2020

הילה קורח מגיבה למתקפה נגדה: "סתימת פיות"

מגישת מהדורת 'חדשות השבת' בערוץ 13 הילה קורח מגיבה למתקפה נגדה ברשתות החברתיות בעקבות ראיון שקיימה עם יו"ר הקואליציה מיקי זוהר: "מאז עלה הפרומו לפני 24 שעות אני מקבלת ערימות של הודעות נאורות ששולחות אותי להתבייש ש*אני* נותנת במה למיקי זוהר (כאילו היא שלי) כי האיש הוא סכנה לדמוקרטיה, וכו. גם סתימת פיות, למיטב ידיעתי. בכל מקרה מחר הוא יענה על כל מיני שאלות. מוזמנים לצפות אם אתם בעניין. אם לא זה גם בסדר."

העיתונאי אביעד גליקמן יצא להגנתה של מגישת הערוץ הילה קורח וזעק: "מישהו מוכן להסביר לי למה בשם אלוהים תוקפים את הילה קורח?? אנשים השתגעו? אסור לראיין את מיקי זוהר? להתלוות אליו? אם מתנגדים לדעתו ולמעשיו אסור לשאול אותו שאלות? תנוחו ומהר".

גם דודו אוואט שמרבה להגיב לאחרונה ברשתות החברתיות תקף: "השמאל הקיצוני רוצה להחליט לאיזה נציג ציבור לתת במה? אלו הנאורים שבעד חופש הביטוי? שעיתונאית מתנצלת על כתבה זו הבושה הכי גדולה לדמוקרטיה. אני מעדיף לראות (גם אם לא תמיד אני מסכים איתם)את מיקי זהר, דודי אמסלם, מירי רגב, אמיר אוחנה שאומרים את האמת בפרצוף של החמוצים בלי צביעות"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.