באזזנט

קרדיט תמונה: צילום מסך ערוץ 13

ישראל 2020

הילה קורח מגיבה למתקפה נגדה: "סתימת פיות"

מגישת מהדורת 'חדשות השבת' בערוץ 13 הילה קורח מגיבה למתקפה נגדה ברשתות החברתיות בעקבות ראיון שקיימה עם יו"ר הקואליציה מיקי זוהר: "מאז עלה הפרומו לפני 24 שעות אני מקבלת ערימות של הודעות נאורות ששולחות אותי להתבייש ש*אני* נותנת במה למיקי זוהר (כאילו היא שלי) כי האיש הוא סכנה לדמוקרטיה, וכו. גם סתימת פיות, למיטב ידיעתי. בכל מקרה מחר הוא יענה על כל מיני שאלות. מוזמנים לצפות אם אתם בעניין. אם לא זה גם בסדר."

העיתונאי אביעד גליקמן יצא להגנתה של מגישת הערוץ הילה קורח וזעק: "מישהו מוכן להסביר לי למה בשם אלוהים תוקפים את הילה קורח?? אנשים השתגעו? אסור לראיין את מיקי זוהר? להתלוות אליו? אם מתנגדים לדעתו ולמעשיו אסור לשאול אותו שאלות? תנוחו ומהר".

גם דודו אוואט שמרבה להגיב לאחרונה ברשתות החברתיות תקף: "השמאל הקיצוני רוצה להחליט לאיזה נציג ציבור לתת במה? אלו הנאורים שבעד חופש הביטוי? שעיתונאית מתנצלת על כתבה זו הבושה הכי גדולה לדמוקרטיה. אני מעדיף לראות (גם אם לא תמיד אני מסכים איתם)את מיקי זהר, דודי אמסלם, מירי רגב, אמיר אוחנה שאומרים את האמת בפרצוף של החמוצים בלי צביעות"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 10 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 10 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.