קרדיט תמונה: פייסבוק יאיר נתניהו

התבטאות מסעירה

ריקלין נגד יאיר נתניהו: "נאצים?! לא אצלנו"

עודכן: 16.11.20 בשעה 13:51
ראשי >

העיתונאי שמעון ריקלין המקורב לראש הממשלה נתניהו תוקף בחריפות את בנו יאיר לאחר שהשווה בין הקיבוצים לגרמניה הנאצית: "האמירה של יאיר נתניהו: הקיבוצים? כמו בגרמניה הנאצית מיותרת ומקוממת. אסור בשום אופן להשוות שום דבר לנאצים. בטח לא את הקיבוצים שגם אם יש לנו מחלוקת אידאולוגית איתם התרומה שלהם בהתיישבות בצבא ובכלל למדינת ישראל אדירה. דוגמאות לחברות אוטופיות אפשר למצוא במקומות אחרים. נאצים?! לא אצלנו"

העיתונאית נאה לנדאו שפרסמה את הסרטון כתבה: "ובזאת תם רשמית עידן ה״אסור להשוות״. יאיר נתניהו הגיב לה: "אם לכם מותר גם לנו מותר, גמרנו להיות פראיירים. את עובדת בעיתון שמשווה את נתניהו ואת טראמפ כל יום להיטלר, ואת ישראל לגרמניה הנאצית. (כאשר העיתון עצמו היה בבעלות חלקית של תאגיד תקשורת עם עבר נאצי – דאמון שאוברג . )2. רעיונות לחברות אוטופיות- קומוניזם , ונאציזם."

נעה לנדאו : "לא יודעת מי זה ה״לכם״ הזה שאתה משתמש בו בפזרנות כזו גדולה ביחס לסלידתך מקולקטיביות, אבל אם יש לך עמדה מוסרית נגד השוואה לנאציזם אז ודאי ש״אם לכם מותר גם לנו מותר״ זה לא טיעון טוב. לדעתי אגב רוב ההשוואות היסטוריות מיותרות כי אף תופעה לא זהה בדיוק לאחרת. מה שבטוח: הקיבוצים לא נאצים"

יאיר נתניהו: ״לכם״ זה אתם שמאלנים בולשביקים קומוניסטים. אתם עדר של זומבים שטופי מוח ושנאה, ואתם אשכרה אותו דבר.אידיאולוגיות רעילות ומרושעות שרצחו עשרות מליוני בני אדם"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית