באזזנט

תמונה – צילום מסך כאן חינוכית

תגובות זועמות

בדרך לידיעות: נדב אייל עוזב את ערוץ 13

פרשן חדשות החוץ נדב אייל ובעלה של תמר איש שלום מגישת המהדוה בערוץ 13, הודיע במפתיע על עזיבת הטלוויזיה לטובת כתיבה בעיתון 'ידיעות אחרונות' של נוני מוזס: "אחרי למעלה מעשר שנים בערוץ 10 ו-13, החלטתי לחזור לעשות משהו אני אוהב במיוחד – לכתוב. אני שמח להצטרף למוסף שבת של ידיעות אחרונות, אכתוב גם בימי השבוע, אכתוב בווינט ואעשה פרויקטים נוספים. לכתיבה יש קסם משלה החלטתי שזה משהו שאני זקוק לו ברגע הזה. אני שמח מאוד על ההצעה מנטע לבנה העורך הראשי של ידיעות אחרונות"

"אני אעזוב את תפקידי כעורך חדשות החוץ בחדשות 13 אך אמשיך לשמש כפרשן בחברה בתדירות מסוימת".

גו'די ניר מוזס כתבה: "ברוך הבא למשפחת ידיעות אחרונות נדב אייל. "

העיתונאית שרון שפורר בירכה בציניות: "ברכות לנדב איל על הצטרפותו לעיתון של המו"ל המושחת ביותר בתקשורת הישראלית"

העיתונאי נתי טוקר תקף: "צירוף מקרים מופלא שבאותו יום שבו ערוץ 13 חושף עוד טפח איך מתנהל המו"ל הכי מושחת בישראל הולך עיתונאי בכיר מאותו חברה לחסות תחת אותו מו"ל ולתת לו לגיטימציה. זו השיטה כבר עשרות שנים – עיתונאים בשירות הנאשם"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.