באזזנט

תמונה – כינרת בראשי

על חשבון משלם המיסים?

גלאון נגד בראשי: "שעתיים מעכשיו להתנצל על השקר הזה. הפעלתי סטופר"

נדב גלאון, הבן של ח"כ לשעבר זהבה גלאון מאיים בתביעה נגד עו"ד כינרת בראשי לאחר שרמזה כי נשכר ע"י אמא שלו לקמפיין מפלגת מרצ: "כולכם ידעתם שהבן של זהבה גלאון הוא דובר קריים מינסטר (מארגני ההפנות נגד נתניהו) ושתקתם? או שגיליתי לכם את זה עכשיו" האשימה בראשי את גלאון והוסיפה בתגובה לטענות של הגולשים נגד יאיר נתניהו שהוא זה שחי על חשבון משלם המיסים: "שנים הוא נהנה ממשכורות על חשבון משלם המיסים דרך אמא שלו. כן הוא שולח אנשים לבוז למשפחה שכולה, משפחת נתניהו", צייצה בראשי.

https://twitter.com/BarashiKinneret/status/1330500604783960066?s=20

בתגובה לשאלת הגולש עמרי שכתב: "די נו, נהנה ממשכורות עח משלם המיסים באמצעות אמא שלו? ברצינות?". כינרת בראשי הגיבה: "כן כשהיא לוקחת אותו לנהל את הקמפיין של מרצ. משלם המיסים משלם את זה". לאחר דקות התערב גלאון בעצמו והגיב באיום להאשמה של בראשי: "שעתיים מעכשיו להתנצל על השקר הזה לפני שאגיש תביעה. הפעלתי סטופר". בראשי הגיבה בצילום מסך ממאקו שם הוא מספר כי עבד בעבר בקמפיין של מפלגת מרצ: "שעתיים עד שאתה מתנצל על איומי סרק"

בהמשך כתב גלאון: "לכל השואלים ולמען הסר ספק, תמיד הייתי מעורב בקמפיינים של אמא שלי, מעולם מרצ לא שילמה לי אגורה שחוקה. השעון מממשיך לתקתק כנרת."

עו"ד בראשי הגיבה: "אין דרך לשלוח לך הודעה עם כתובת המשרד למשלוח כתבי בית דין. מוזמן לשלוח הודעה בפרטי ותקבל כתובת. אין צורך במכתב התראה שלח ישר את כתב התביעה"

זהו נדב גלאון, הבן של זהבה גלאון…נדב הוא יקיר הברז'ה שעוטפת דואגת ומגוננת עליו.הוא גם שימש כיועץ התקשורת לשר אבישי…

Posted by ‎אכיפה בררנית‎ on Friday, August 21, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.