"שופר עלוב"

קרן מרציאנו מתרגשת ומפרגנת: "הישג דרמטי"

העיתונאית קרן מרציאנו שיתפה את הגולשים בטוויטר על התרגשותה מהגעת החיסונים לישראל וספגה מתקפה מהגולשים: "שופר עלוב". ואיך דיווח העיתונאי נדב אייל? צפו
קרדיט: טוויטר קרן מרציאנו

באזזנט >
13:23 | 09.12.20

למרות של ציינה את שמו של ראש הממשלה נתניהו, מגישת הטלוויזיה קרן מרציאנו מותקפת בתגובות לפוסט שפרסמה בעמוד הטוויטר שלה על התרגשותה מהגעת החיסונים לישראל: "יש לי הרבה ביקורת על ניהול משבר הקורונה וההחלטות התמוהות של הקבינט. לצד זה צריך להגיד שהבאת החיסונים המוקדמת לישראל היא הישג דרמטי. זה באמת יום מרגש", כתבה מרציאנו וזכתה לתגובה משמעון ריקלין: "זה חלק מהקוד אצלכם שאסור סתם להחמיא בלי להעביר ביקורת לפני". העיתונאי נדב אייל דיווח בקצרה: "חיסונים וראש הממשלה שאומר שהוא יהיה הראשון להתחסן".

העיתונאית ליאת שטייניץ הגיבה בציניות: "כן הא? שום קשר לבחירות בטח". מיכאל רוזיליו הגיב בזעם: "קרן מרציאנו הפכה לשופר כל כך עלוב, שזה בלתי נתפס"

פרופסור רן בלייכר, יועץ בכיר לקבינט הקרונה צייץ: "מי שלא מתרגש מהאירוע הזה, של הגעת חיסונים ראשונים לישראל, כנראה לא מבין את גודל השעה. ההישג המדעי הבלתי נתפס, מזיהוי הנגיף לייצור המוני תוך פחות משנה. וישראל עשויה להיות המדינה הראשונה (!) שמגיעה לחסינות בטוחה של כל האוכלוסיות בסיכון."

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים