באזזנט

תמונה – ארכיון קרן תקווה

לא שותק

המזהם – משלם: ניצחון לעמית סגל על הפרופסור

ניצחון משפטי לעיתונאי עמית סגל שתבע את פרופ' עמירם גולדבלום, איש שמאל קיצוני שפרסם פוסט בפייסבוק בו כתב, "מה הפלא שעמית סגל אירגן הסתה נגד מערכת המשפט? הוא כבר הצדיק את רצח רבין ונאבק נגד מי שהכניס את אביו הרוצח חגי סגל לכלא".

"המזהם משלם. עמירם גולדבלום טינף ושיקר, ייאלץ לשלם 12,500 ש״ח, חלקם כהוצאות וחלקם כתרומה. יפרסם התנצלות. עוד שלושה בדרך", צייץ סגל. מחצית מסכום הפיצוי שיקבל סגל, הוא יתרום לעמותת 'מקימי' המסייעת למשפחות נזקקות.

בנוסף, הנתבע יפרסם התנצלות שיפורסם בעמוד הפייסבוק ולא יימחק: "בעמוד זה טענתי לפני מספר חודשים שעמית סגל הצדיק את רצח רבין טענה זו הייתה שגויה ואני מבקש להתנצל עליה בפני עמית סגל. מקובל עלי שגם בלהט הוויכוח יש לדייק בפרטים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.