באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת רה"מ

צפו

כיסאולוגיה, פיצה וכדורגל: אבנר נתניהו וברק רביד בקרב ציוצים

אבנר נתניהו מנצח את העיתונאי ברק רביד בקרב ציוצים בטוויטר. ואיך הגיב נפתלי בנט להצעת ליברמן להתאחד עם סער ולפיד נגד נתניהו. צפו

אבנר נתניהו, הבן השקט של ראש הממשלה נתניהו, התייחס להצעת האחדות של ח"כ ליברמן ללפיד בנט וסער, לרוץ במפלגה אחת בכדי לנצח את רה"מ נתניהו.

"שיוסיפו גם את גנץ והורוביץ ובוגי ושושנה הכבשה ואז תהיה רוטציה של כל אחד לחצי שנה. די עם כל ״האיחודים״ האלה, אין מאחוריהם כלום חוץ מכיסאולוגיה. כזאת בדיחה", צייץ אבנר וזכה לתגובה צינית מהעיתונאי ברק רביד שהגיב: "כיסאולוגיה".

אבנר לא נשאר חייב וצייץ תגובה עוקצנית שצברה מעל אלף לייקים: "אהבתי אותך יותר בתחקירים על הפיצה שלי". (צילום מסך בהמשך הכתבה). ברק רביד: "ואני אהבתי אותך יותר בציוצי הכדורגל. החיים קשים".

יו"ר 'ימינה' ח"כ נפתלי בנט הגיב להצעתו של ליברמן להתאחד נגד נתניהו וכתב: "איווט, צו השעה האמיתי הוא לעזור ל800 אלף המובטלים, לא ל4 פולטיקאים. תוכנית כבר יש. אתה מוזמן לעזור. היתר לא מעניין"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.