באזזנט

תמונה – צילום מסך רשת 13

זעם ברשת

אין קומבינות: בוטלו החיסונים ל'הישרדות'

נתפסו וביטלו: לאחר הזעם ברשתות החברתיות על קופת חולים 'כללית' שחתמה ככל הנראה על הסכם לעקוף את התור העמוס לחיסונים בשביל עובדים בהפקת תוכנית הריאליטי 'הישרדות' שאמורים לטוס בחודש הבא לצילומי התוכנית בחו"ל.

מהפקת הישרדות נמסר בתגובה לעיתונאי רן בוקר: ״הפקת הישרדות חתמה על הסכם עם הכללית עוד טרם וללא קשר לקווי טלפון או מערכות מחשוב כאלה או אחרות . המטרה היא להוציא צוות בריא לצילומים של תוכנית דגל בטח ובטח כשרשת מובילה ״בטוח שמתחסנים״

מהפקת "הישרדות" נמסר בתגובה: "הפקת 'הישרדות' חתמה על הסכם עם הכללית עוד טרם וללא קשר לקווי טלפון או מערכות מחשוב כאלה או אחרות. המטרה היא להוציא צוות בריא לצילומים של תוכנית דגל – בטח ובטח כשרשת מובילה את המקפיין 'בטוח שמתחסנים'.

ברשתות החברתיות הגיבו הגולשים בזעם נגד החלטת קופת החולים להעניק קיצור מיוחד לתור העמוס לחיסוני הקורונה: "זה חרפה ברמה קיצונית ביותר. הצוות של השרדות מעניין למדינת ישראל ואזרחיה את קצה הזרת. שיצלמו עם מסיכות, המסכנים. בואו נעשה את זה יותר פשוט: חרם מפרסמים על כל הפקה שמנסה לעקוף קשישים בדרך לחיסון הקורונה. ראינו שזה יכול לעבוד", צייץ גרשוני.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מה דעתכם?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.