זעם ברשת

אין קומבינות: בוטלו החיסונים ל'הישרדות'

קרדיט: צילום מסך רשת 13

באזזנט >
12:37 | 21.12.20

נתפסו וביטלו: לאחר הזעם ברשתות החברתיות על קופת חולים 'כללית' שחתמה ככל הנראה על הסכם לעקוף את התור העמוס לחיסונים בשביל עובדים בהפקת תוכנית הריאליטי 'הישרדות' שאמורים לטוס בחודש הבא לצילומי התוכנית בחו"ל.

מהפקת הישרדות נמסר בתגובה לעיתונאי רן בוקר: ״הפקת הישרדות חתמה על הסכם עם הכללית עוד טרם וללא קשר לקווי טלפון או מערכות מחשוב כאלה או אחרות . המטרה היא להוציא צוות בריא לצילומים של תוכנית דגל בטח ובטח כשרשת מובילה ״בטוח שמתחסנים״

מהפקת "הישרדות" נמסר בתגובה: "הפקת 'הישרדות' חתמה על הסכם עם הכללית עוד טרם וללא קשר לקווי טלפון או מערכות מחשוב כאלה או אחרות. המטרה היא להוציא צוות בריא לצילומים של תוכנית דגל – בטח ובטח כשרשת מובילה את המקפיין 'בטוח שמתחסנים'.

ברשתות החברתיות הגיבו הגולשים בזעם נגד החלטת קופת החולים להעניק קיצור מיוחד לתור העמוס לחיסוני הקורונה: "זה חרפה ברמה קיצונית ביותר. הצוות של השרדות מעניין למדינת ישראל ואזרחיה את קצה הזרת. שיצלמו עם מסיכות, המסכנים. בואו נעשה את זה יותר פשוט: חרם מפרסמים על כל הפקה שמנסה לעקוף קשישים בדרך לחיסון הקורונה. ראינו שזה יכול לעבוד", צייץ גרשוני.

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים