באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

בשידור חי

חשש מתעמולה: קושמרו קטע את נאום נתניהו

מחשש לתעמולת בחירות: מגיש המהדורה המרכזית דני קושמרו קטע את מסיבת העיתונאים של ראש הממשלה נתניהו שהתייחס לדרמה הפוליטית בכנסת ותקף את כחול לבן: "עד כאן הדברים של ראש הממשלה. אנחנו ממשיכים להאזין ורגישים הרבה יותר בימים אלו לקראת בחירות, מתעמולת בחירות". כך זה נראה

העיתונאי ינון מגל צייץ לבדיקת העובדות שהצמידו בחדשות 13 בזמן נאום נתניהו: "מעדכנים אותי שחדשות 13 המשיכו הערב עם הנדסת התודעה שלהם והחינוך מחדש והסבירו לנו הנבערים מהי "האמת" ביחס לדברי נתניהו. כלומר רק לנתניהו. אז האמת היא שאתם חבורת שקרנים. ותלכו כפרה על ביבי"

https://twitter.com/c_shlomit/status/1341458695100751872?s=20

שר המשפטים אבי ניסנקורן תקף: "שומע את דברי ההסתה השקריים של נתניהו נגד עובדי ציבור, נאמני שלטון החוק, ותוהה: מאיפה צמחה הטינה האישית שלו למערכת המשפט ולמה היא צצה דווקא בשנה האחרונה. מופע האימים הזה חייב להסתיים."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.