באזזנט

תמונה – פייסבוק תמר איש שלום

ללא ביבי

תמר איש שלום: "אמא שלי התחסנה היום ואני בעננים"

תמר איש שלום, מגישת המהדורה המרכזית בערוץ 13, שיתפה את הגולשים בטוויטר את התחושות לאחר שאמא שלה המבוגרת התחסנה בחיסון הקורונה. ואיך הגיב יאיר נתניהו לעיתונאית דפנה ליאל שגם הוריה התחסנו?

"אמא שלי התחסנה היום ואני בעננים. עוד כמה שבועות נעמי בת 2.5 תוכל להפסיק לגנוב חיבוקי רגליים ותקבל חיבוק גדול מסבתא", צייצה תמר וזכתה למבול הערות מהגולשים על חוסר הפרגון לנתניהו: "חסר לי רק משהו… תודה רבה ל_ _ _ _קדימה תמר, זה כואב בהתחלה אבל אחר כך תרגישי חופשיה". גולש נוסף צייץ בציניות: "תודה ליאיר לפיד שדאג לנו!".

דפנה ליאל ויאיר נתניהו.

"ותודה לביבי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התגאה היום כי ישראל מובילה בעולם בחיסונים לקרונה: "280,000 ישראלים כבר קיבלו את החיסון! ישראל – אלופת העולם בחיסונים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.