באזזנט

תמונה – פייסבוק אופירה וברקו

מאיים ומקיים

ציוץ משפיל: אייל ברקוביץ' תובע את נעם פתחי

לא שותק: הכדרורגלן לשעבר ומגיש הטלוויזיה אייל ברקוביץ׳, הגיש הבוקר תביעה בסך 142 אלף שקל לבית המשפט בת"א, נגד העיתונאי ומגיש הרדיו נועם פתחי, בטענה כי השפיל אותו בסדרת ציוצים שפורסמו נגדו בטוויטר: "המטרה הייתה להשפיל את התובע, לעשותו למטרה לבוז, לשנאה וללעג, בחוסר תום לב", טוען ברקוביץ' בכתב התביעה.

ברקוביץ' נגד פתחי (צילום: פייסבוק נעם פתחי)

״בכוונה תחילה לפגוע, תוך שימוש באלימות מילולית, בבריונות מכוערת ובביטויי גנאי קשים. אם לא די בפרסום הראשון, הנתבע המשיך באובססיביות בלתי מוסברת לפרסם פרסומים הפוגעים בשמו הטוב של התובע, פרסומים ציניים ומכוערים שנעשו באופן בלתי הוגן, במגמתיות ובמטרה לפגוע בכוונה תחילה בתובע", נכתב בתביעה שהגיש עו"ד של ברקוביץ'.

פתחי הגיב בבדיחה לתביעה שהוגשה נגדו: "אייל ברקוביץ אמר שהוא תובע אותי על 100,000 שקל, קיבלתי כרגע ידיעה שהוא תובע בסוף על 142,000 שקל. אז מה, הוא גילה שהעורך דין עולה איזה 42,000 שקל?"

https://twitter.com/noam_fathi/status/1344630885589594114?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.