באזזנט

תמונה – פייסבוק אבישי בן חיים

כך זה נראה

ברוך קרא לעמית סגל: "קבלת גידופים ממך היא מחמאה גדולה עבורי"

במהלך סיקור משפטו של ראש הממשלה נתניהו באולפן חדשות 13, תקף בחריפות הפרשן המשפטי ברוך קרא את הפרשן אבישי בן חיים על דבריו וכינה אותו שקרן, ״זו הצלחה אדירה של האליטה להביא את ראש ממשלת ישראל למשפט״.

עיתונאי ערוץ 12 עמית סגל יצא להגנת בן חיים ותקף: "‏לא יודע מה יותר דוחה: ההתפארות העצמית כל 15 שניות ״אני פרשן משפטי״, הגידופים כלפי קולגה או הפסיקה ההלכתית ״זו לא דעה, זה שקר״. ועוד מי מדבר, עזריאל קרליבך. אבישי אל תיקח ללב, הם לא לרמה שלך."

קרא לא נשאר חייב והגיב: "‏זה כמובן תיאור מניפולטיבי, צפוי ומעוות של דבריי. התזכורת על כך שאני מכסה את מערכת המשפט נועדה להבהיר שבניגוד לדברים שנאמרו באולפן אין הבדל בין החקירות או המשפטים שנוהלו נגד נתניהו לאולמרט, שרון וברק. והערה קטנה: קבלת הגידופים ממך היא מחמאה גדולה עבורי"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.