באזזנט

תמונה – ארכיון כאן חדשות

זעם באולפנים

התגובה ליונית לוי: ערוץ 13 מחרים את נתניהו והליכוד


(צילום באדיבות חדשות 12)

בעקבות הראיון הסוער והמשעשע שהעניק רה"מ נתניהו אמש למגישת המהדורה המרכזית בערוץ 12 יונית לוי, בכירי 'חדשות 13' המתחרים החליטו להטיל ״חרם ערוצי״ על נתניהו וחברי כנסת מהליכוד.

העיתונאי ערן סויסה דיווח, כי ניתנה הנחייה לכלל העורכים בערוץ שלא להזמין מרואיינים מטעם הליכוד או נתניהו.

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1361688607426306055?s=20

רביב דרוקר, עיתונאי בכיר בחדשות 13, תקף הבוקר בטור דעה שכתב באתר האישי שלו: "זה קורה כל פעם מחדש. מראיינים סופר מוכשרים כמו לוי ואחרים נופלים במלכודת של נתניהו. הם מצטיידים באינסוף שאלות קשות, עושים שיעורי בית, מכינים ציטוטים. נתניהו הודף את השאלה הקשה במשפט וחצי מגומגמים, עובר מיד להתקפה על המראיין או על היריב הפוליטי או למסר שאיתו בא מהבית, החיסונים, יציאה מהקורונה, לפיד".

הרשת צוחקת: "השמאל דורש מבג"ץ להרוס את ביתה של יונית לוי"

עוד כותב דרוקר: "כשאתה קורא את תמלילי החקירות של נתניהו, אתה מבין כמה זה טעות לראיין אותו כך. ברור, חקירה פלילית אינה ראיון. זה לא משרת את אותן מטרות והחוקרים לא צריכים לעניין אף אחד, אבל יש כן תכלית אחת משותפת. לחשוף את האמת וכשאתה מתעכב עם נתניהו על נושא לעומק, אתה הרבה פעמים מגלה שמתחת לשכבה הדקה של תשובות מהשרוול, ניצבים שקרים, חוסר התמצאות, תשובות מביכות"

מחדשות 13 לא נמסרה תגובה

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.