באזזנט

תמונה – איתי לוי אינסטגרם

באהבה

צפו: איתי לוי מפתיע את אמא עם יואב יצחק

הזמר הפופולרי איתי לוי הפתיע את אמא שלו ביום הולדתה ה-64 והביא לה את הזמר האהוב עליה יואב יצחק להופעה פרטית בביתה. צפו

הזמר איתי לוי הפתיע את אמא שלו ביום הולדתה והביא לה את הזמר יואב יצחק להופעה פרטית בביתה. בפוסט מרגש שפרסם כתב לוי: "בפעם ה64 ולעוד הרבה שנים יפות בעזרת השם!! מזל טוב לאחת והיחידה שלי והאישה של חיי!! אין מילים לתאר את אהבתי העזה אלייך, ואלפי תודות לא יספיקו על כל מה שנתת ואת נותנת לי!"

"מאחל לך את כל הטוב שהעולם הזה יכול להציע ומה שמאחל לעצמי אני מאחל לך ויותר יפה שלי שכל חיי תמיד אהיה שם בשבילך ואתן לך את כל העולם שלי כי רק לך הוא שייך ולא לאף אדם אחר בעולם!!! משוש חיי כליל השלמות האמא הכי מושלמת ויפה שיש בעולם הזה אני אוהבב אותך הכי בעולם איך שאת כמו שאת ומי שאת את מושלמת בשבילי .. אני מאחל עד 120 שנה ויותר שאוכל לזכות בך כל דקה ורגע ולנשום אותך כי את פשוט החמצן שלי האוויר שלי והכוח שלי להמשיך לעשות ליצור ולהיות האדם שאני!

"מאחל לעצמי שנזכה ביחד לרקוד בשמחתי ואניח על ידך את דור ההמשך שלי !אוהב אותך עד יומי האחרון (סמיילי לב) שלך לעד איתי."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.