באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

לא הולכים לשום מקום

נחתם: החוזה הענק של 'אופירה וברקו'

למרות הרייטינג, חברת החדשות 'קשת' האריכה ב-4 שנים נוספות את החוזה של מגישי התוכנית 'אופירה וברקו' המשודרת בערוץ 12 מדיי שישי בערב, כך מדווח העיתונאי רז שכניק.

על פי הדיווח, אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' שעובד במקביל באימון כדורגל, ישתכרו יחד כמה מיליוני שקלים כל אחד.

הגולשים ברשת הגיבו לדיווח: "מישהו שם בקשת, צופה עתידות ושומר את הארס של אופירה ואת ה- Low IQ של ברקו, לעוד ארבע שנות כהונה של נתניהו האדיר", כתב אריק.

בראיון אישי עם העיתונאי גיא פלג בועידת המשפיעים בערוץ 12 טענה אסייג, שסירבו לקבל אותה לרדיו הצבאי גלי צה"ל בגלל שם משפחתה המזרחי.

העיתונאי יערה זרד מערוץ 20 תקפה: "אופירה אסייג סיפרה היום שלא התקבלה לגלי צה"ל בגלל שם משפחתה. זה אותה אופירה שקיבלה קטילות מהברנז'ה כשהחלה להגיש רצועת בידור בערב שישי. אבל כל מה שצריך זה להוריד את הראש, להתאים לחוקים ולמסרים של האליטה שדחתה אותה כדי לקבל ממנה מחיאות כפיים. עצוב"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.