באזזנט

תמונה – לשכת רה"מ

השמאל הנאור

קונספירציות ברשת: למה אושפזה שרה נתניהו?

פעיל השמאל אילן שילוח, מבעלי משרד הפרסום מהגדולים בישראל, מעורר סערה ברשת בעקבות ציוץ בו הוא רומז ומטיל ספק במצבה הנפשי של הגברת שרה נתניהו שאושפזה בתחילת השבוע בבית החולים לניתוח להסרת תוספתן.

בציוץ שפרסם שגרר עשרות תגובות זועמות כתב שילוח: "ניתוח תוספתן הוא פשוט וקצר ומשתחררים מקסימום אחרי לילה. אישפוז לאחר אירוע פסיכוטי דורש לפחות שבוע אישפוז עם תרופות פסיכיטריות לוריד."

העיתונאי עמית סגל הגיב בהתקפה: "יום אחד ייכתבו מחקרים על העידן הזה, שבו אנשים נורמטיביים, מנומסים, מוחאי כפיים בקונצרטים ירדו לביבים כאלה".

איש הפרסום רני רהב הגיב: "אילן יקר! חושב שאתה מגזים לא כותבים כאלה דברים גם כבדיחה! השנאה שלך לא במקום ,שאדם חולה אז הוא חולה ולידעתך שתוספתן מתפוצץ זה יכול לקחת שבועיים ! הייתי עונה לך גם באם הייתה כותב את זה על כל רעיית ראש ממשלה ! זה קארמה רעה לכתוב דברים כאלה! לפעמים באמת לא מאמין שאתה כותב ככה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.