באזזנט

תמונה – כאן חדשות

לא מפחד

יבגני זרובינסקי: "אני לא אסתום כשאראה הנדסת תודעה וחוסר צדק"

‏אושיית הרשת והעיתונאי יבגני זרובינסקי מגיב לאיומים שקיבל לאחר שהעלה סרטון בו רואים את עיתונאי ערוץ 12 פוראת נאסר קוטע ראיון עם אב שכול שהזכיר לטובה את השר אוחנה.

"מאז הסרטון של פוראת נסאר חותך בחוסר רגישות מאב שכול שמדבר על הבן שלו וגם אומר מילה טובה לאוחנה", אני מקבל מאות הודעות ותגובות. חלקן חיוביות וברובן אומרים לי ״אתה לא תופיע יותר בקשת״, כתב זרובינסקי.

"אז אוקיי, מודע לזה ואם לא אופיע אז לא אופיע, אני לא אסתום כשאראה הנדסת תודעה וחוסר צדק בשידור חי."

העיתונאי ינון מגל הגיב: "יבגני צודק. רק שתדעו שרבים לא מבקרים את ערוצי הטלויזיה, לא כי אין מה לבקר בהם (חחח) אלא כדי שחלילה לא יפסיקו להזמין אותם לאולפן. אבל יבגני גבר שלא נכנע לטרור התקשורתי ויש לו מספיק כח כדי לעמוד זקוף יבגני, אני אוהב אותך❤ אגב, אתה רוסי או אוקראיני?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.