באזזנט

תמונה – יח"צ וואלה

טלטלה בביצה

אפקט עזור: טלטלה בתעשיית הבידור

ביום חמישי האחרון, הודיע עורך וואלה סלבס אדם סרור, כי הוא פורש מתפקידו ופונה לדרך חדשה. את דרכו ככתב סרור החל באתר בצוות שהקים את מדור הסלבס באתר וואלה. לאחר שעזב, חזר לאתר לתפקיד עורך המדור ולאחר עשור בתפקיד סרור החליט לפרוש לכאורה, עקב הרעת תנאי שכר. סרור, החל את דרכו ככתב בצוות שהקים את וואלה סלבס לפני כ-15 שנה, לאחר מכן כיהן כעורך מדור ברנז'ה בפנאי פלוס ועורך מדור טלוויזיה וקולנוע בגיא פינס. לפני עשור חזר לוואלה לתפקיד עורך וואלה סלבס.

כידוע, בדצמבר האחרון איל התקשורת אלי עזור מבעלי קבוצת "מעריב" רכש את אתר וואלה ותוך זמן קצר החלו להתבצע מגוון שינויים במערך המקצועי של האתר תוך דגש על חסכון תקציבי – התייעלות.

נוסיף כי, אתר מעריב מפעיל מדור בידור ורכילות תחת שם המותג tmi המתחרה במדור הסלבס של וואלה. בימים אלו נבחנת האופציה כי עורכת הרכילות של מעריב tmi מיקי לוין תעבור לאתר וואלה ותאייש את תפקיד העורכת. והכתבת נועה רחמים תירש את תפקידה במעריב. בכל הנוגע לסרור, גורמים בתעשייה מספרים כי בימים אלו מתנהל משא ומתן אל מול סרור על מנת שזה יקים מדור סלבס ובידור באתר "רשת13".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.