באזזנט

תמונה – טוויטר אביב גפן

החלמה מהירה

איציק סעדיאן לאביב גפן: אתה לא הז'אנר שלי

הזמר אביב גפן משתף את הגולשים ברגע אותנטי מהביקור המרגש אצל לוחם צה"ל איציק סעידיאן, המאושפז במצב קשה לאחר שהצית את עצמו במחאה נגד אגף השיקום במשרד הביטחון.

איציק סעידיאן

‏"לראות ולא להאמין , יצאתי הרגע מביקור אצל איציק סעידיאן שאמר לי ״אביב גפן, אני מעריך ומכבד אותך אבל אתה לא הז׳אנר שלי״, הוא נראה מצויין ואני מצדיע לאחיות מיחידת הכוויות של שיבא", כתב גפן לגולשים ברשת.

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן שגם הגיעה לבקר את איציק בבית החולים שיתפה, "‏מול המיטה של איציק סעידיאן.
פעם ראשונה שאני עומדת מולו כשהוא בהכרה. אני מספרת לו שהוא לעולם לא יהיה יותר לבד. שעם שלם עומד מאחוריו, מתפלל עבורו, אוהב אותו. הוא מקשיב בעיניים פעורות, קשה לו לדבר. רק כשאני שואלת אותו אם הוא מאמין באלוהים, הוא לוקח נשימה מאומצת ואז לוחש – "מאוד."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.