באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

סוער באולפן

רינה מצליח מתפוצצת על מירי רגב: "את לא תקראי לי שמאלנית"

בשידור חי: חברת הכנסת מירי רגב נקלעה לעימות סוער עם מגישת הטלוויזיה רינה מצליח במהלך ראיון בתוכנית פגוש את העיתונות בערוץ 12.

ויכוח סוער חשף את רינה מצליח, שכעסה על ח"כ מירי רגב, השרה לשעבר, על שאמרה לה בראיון "אני יודעת שאתם, בשמאל, מאוד סלחנים, ובתקשורת…"

מצליח, מראיינת וותיקה בחדשות 12, לא נתנה לח"כ רגב להשלים משפט, בעקבות הדברים שאמרה, והגיבה בכעס:

"את לא תגידי לי מי אני, ואני לא אגיד לך מי את". וחזרה בהמשך שוב: "את לא תקבעי לי מי אני, ולא בשביל זה את באה לאולפן. אל תקראי לי בשמות, לא מוכנה לקבל את זה", זאת למרות שרגב, דיברה על התקשורת בהכללה, ולא על רינה מצליח אישית.

מירי רגב המשיכה כל העת לדבוק בעמדתה, ולהמשיך לומר את דבריה על היחס המחבק של התקשורת לקואלייציה הנוכחית.

בהמשך הדברים, חזרה שוב מצליח ואמרה: את באה לאולפן שלי, אני נותנת לך כבוד להגיד את דעתך, אל תגידי לי מי אני, סבבה?! את לא יודעת מי אני, יש לי חדשות בשבילך".

רק אחרי ההתכתשות בת 2 הדקות, ביטה מצליח במפורש, מה שככל הנראה הביא להתפרצות הדי-חריגה מצד מגישת טלוויזיה על המרואיין

"אל תגידי לי שמאלנית. את לא תגידי לי שמאלנית, זה לא יהיה יותר, סבבה?!".

צפו בקטע

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.